نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۱

میشل یئو به جمع بازیگران دنباله‌های فیلم Avatar پیوست

میشل یئو، بازیگر سریال Star Trek: Discovery، به جمع بازیگران هر چهار دنباله فیلم Avatar به کارگردانی جیمز کامرون اضافه شده است.

با اینکه در آبان سال گذشته مراحل فیلم‌برداری و تولید صحنه‌های بازیگران اصلی دنباله‌های فیلم Avatar (آواتار) به پایان رسید، اما همچنان شاهد اضافه شدن بازیگران جدید و بیشتری به این پروژه عظیم هستیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگر دیگری در این فیلم‌ها تایید و اعلام شده است. صفحه رسمی فیلم آواتار در توییتر با انتشار توییتی اعلام کرد که میشل یئو، بازیگر فیلم Crazy Rich Asians (آسیایی های خرپول) و سریال Star Trek: Discovery (پیشتازان فضا: دیسکاوری)، به جمع بازیگران این چهار فیلم اضافه شده است. یئو قرار است نقش دکتر کارینا موگ را در چهار دنباله فیلم Avatar که کارگردانی هر چهار قسمت بر عهده جیمز کامرون است، بازی کند که از جمله شخصیت‌های انسانی این فیلم‌ها خواهد بود. کامرون در رابطه با اضافه شدن یئو گفت:

میشل همیشه نقش‌های منحصر‌به‌فرد و به یاد ماندنی را در طول دوران حرفه‌ای خود خلق و بازی کرده است. من مشتاقانه در انتظار همکاری با میشل هستم تا همان کارها را با او در دنباله‌های فیلم Avatar نیز انجام دهیم.

james cameron avatar

در فیلم‌هایی چون فیلم Memoirs of a Geisha (خاطرات یک گیشا)، فیلم Tomorrow Never Dies (فردا هرگز نمی‌میرد) و فیلم Crouching Tiger, Hidden Dragon (ببر خیزان، اژدهای پنهان)، شاهد نقش آفرینی یئو در طول چند دهه فعالیتش در سینما بودیم و فیلم Last Christmas (آخرین کریسمس) به کارگردانی پل فیگ، جدیدترین فیلمی است که او در آن به ایفای نقش پرداخته و این فیلم قرار است با بازی امیلیا کلارک و هنری گلدینگ در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ (۲۴ آبان ۱۳۹۸) اکران شود. فیلم Boss Level به‌کارگردانی جو کارنهان، دیگر فیلم جدید یئو در سال ۲۰۱۹ خواهد بود. یئو همچنین در اسپین آف جدید سریال Star Trek (پیشتازان فضا) با محوریت شخصیت کاپیتان فیلیپا جورجیو نیز به ایفای نقش خواهد پرداخت.

فیلم Avatar 2 (آواتار ۲) در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۸ آذر ۱۳۹۹)، فیلم Avatar 3 (آواتار ۳) در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ (۲۶ آذر ۱۴۰۰)، فیلم Avatar 4 (آواتار ۴) در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴ (۳۰ آذر ۱۴۰۳) و فیلم Avatar 5 (آواتار ۵) در تاریخ ۱۹ دسامبر ۲۰۲۵ (۲۸ آذر ۱۴۰۴)، به‌روی پرده‌های سینما خواهند رفت


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده