نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۱

ایوان پیترز در فصل نهم سریال American Horror Story حضور ندارد

ایوان پیترز، یکی از بازیگران اصلی سریال American Horror Story اعلام کرد که قرار نیست در فصل نهم این سریال شاهد بازگشت او باشیم.

ایوان پیترز یکی از بازیگران اصلی سریال American Horror Story (داستان ترسناک آمریکایی) است که تا به امروز شاهد نقش آفرینی او در هر هشت فصل این سریال بوده‌ایم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پیترز قرار نیست در فصل نهم این مجموعه ترسناک آنتولوژی بازگردد. در حاشیه واندرکان 2019، پیترز در مصاحبه با Extra تایید کرد که قرار نیست شاهد نقش آفرینی او در فصل نهم سریال داستان ترسناک آمریکایی باشیم. او اطلاعات بیشتری از جمله اینکه چرا قرار نیست در این فصل حضور داشته باشد، را به اشتراک نگذاشت و تنها گفت که قرار است در این فصل حضور نداشته باشد. اولین حضور پیترز در این مجموعه، به فصل اول این سریال که Murder House (خانه قتل) نام داشت، باز می‌گردد که او و سارا پلسون تنها بازیگرانی هستند که از فصل اول سریال American Horror Story تاکنون در تمامی فصل‌های آن حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

در فصل هشتم سریال American Horror Story که Apocalypse (آپوکالیپس) نام داشت، نیز شاهد حضور پیترز بودیم که او در این فصل چهار نقش را بر عهده داشت که دو نقش، تکرار نقش‌های گذشته او بوده و دو نقش دیگر پیترز در فصل هشتم، نقش‌های جدید بوده‌اند. سریال American Horror Story: Apocalypse در واقع کراس اوری بین دو فصل اول با نام Murder House و فصل سوم این سریال آنتولوژی با نام Coven (محفل) بوده است. هنوز اطلاعات زیادی از فصل نهم سریال American Horror Story در دسترس نیست و انتظار می‌رود به‌زودی مراحل ساخت آن آغاز شود که تاکنون حضور یا بازگشت هیچ بازیگری در این فصل تایید نشده است.

همچنین شبکه FX در مرداد سال گذشته اعلام کرد که سریال American Horror Story برای فصل دهم نیز تمدید شده است که قابل انتظار است رایان مورفی، خالق این مجموعه، وظیفه ساخت فصل نهم و دهم این سریال آنتولوژی را نیز بر عهده داشته باشد. شبکه FX تایید کرده بود که مورفی برای ساخت فصل نهم و دهم سریال داستان ترسناک آمریکایی به این شبکه تعهد دارد. در حال حاضر مورفی در حال همکاری با شبکه نتفلیکس است و با این سرویس محبوب استریم قرار دادی چند جانبه امضا کرده است.


منبع Polygon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده