نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۸

وایولا دیویس برای نقش آفرینی دوباره در فیلم The Suicide Squad باز خواهد گشت

وایولا دیویس قرار است مانند قسمت اول، بار دیگر نقش شخصیت آماندا والر را در فیلم The Suicide Squad بازی کند.

فیلم The Suicide Squad (جوخه انتحار) قرار است یک ریبوت برای فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) باشد که طبق آن، بیشتر بازیگران و شخصیت‌های این فیلم قرار است تغییر کنند، اما تاکنون خبرهایی مبنی بر بازگشت مارگو رابی در نقش هارلی کوئین و جای کورتنی در نقش کاپیتان بومرنگ منتشر شده است. جیمز گان، کارگردان دو قسمت اول فیلم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان)، وظیفه نوشتن فیلمنامه و کارگردانی فیلم The Suicide Squad را بر عهده دارد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر دیگری در این فیلم نیز قرار است بازگردد. طبق خبری که TheWrap منتشر کرده، وایولا دیویس که پیش از این نقش آماندا والر را در فیلم Suicide Squad بازی کرده بود، قرار است بار دیگر نقش این شخصیت را در ریبوت آن نیز بازی کند.

بدین ترتیب پس از رابی و کورتنی، دیویس به سومین بازیگری تبدیل می‌شود که قرار است شاهد بازگشت او در فیلم The Suicide Squad باشیم. در فیلم اول که توسط دیوید آیر کارگردانی شده بود، والر یکی از کسانی بود که اعضای جوخه انتحار به رهبری ریک فلگ را برای یک ماموریت بسیار خطرناک و مرگبار فرستاده بود. با این حال، در حال حاضر اطلاعات بیشتری از نقش والر در این فیلم منتشر نشده است، اما به نظر می‌رسد که از نظر بازیگران مشابه، باید شاهد اشتراکات بیشتری بین دو پروژه فیلم Suicide Squad باشیم. پیش از این پیتر سفران، تهیه کننده این فیلم تایید کرده بود که این فیلم یک دنباله برای قسمت اول نخواهد بود و داستان آن کاملا ریبوت است. با این حال، سال گذشته خبری منتشر شده مبنی بر اینکه ادریس البا، بازیگر سریال Luther (لوتر)، قرار است جانشین ویل اسمیت در فیلم The Suicide Squad شود که او دیگر قرار نیست نقش ددشات را در این فیلم از مجموعه دی سی (DC) بازی کند

فیلم The Suicide Squad برای اکران در تاریخ ۶ اگوست ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. فیلم‌برداری و تولید این فیلم قرار است در طول سال ۲۰۱۹ آغاز شود.


منبع Comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده