نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۲

امیلی بت ریکاردز سریال Arrow را در پایان فصل هفتم ترک خواهد کرد

امیلی بت ریکاردز، بازیگر نقش فلیسیتی اسموک، اعلام کرد که در پایان فصل هفتم سریال Arrow را ترک می‌کند.

ماه گذشته بود که شبکه CW اعلام کرد که سریال Arrow (کماندار) قرار است در فصل هشتم به پایان برسدحال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، یکی از بازیگران اصلی این سریال قرار است یک فصل پیش از پایان آن از این مجموعه جدا شود. امیلی بت ریکاردز، بازیگر نقش فلیسیتی اسموک که از فصل اول سریال Arrow شاهد حضور و نقش آفرینی او بودیم، با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تایید کرد که او در پایان فصل هفتم این سریال، از سریال Arrow جدا خواهد شد. بدین ترتیب در ۱۰ قسمت فصل هشتم و پایانی سریال کماندار قرار نیست شاهد حضور شخصیت فلیسیتی باشیم. او همسر الیور کوئین با بازی استیون امل و مادر فرزند او بود و همچنین مغز متفکر عملیات‌های تیم Arrow نیز بوده است و حال باید دید که چگونه قرار است نقش او در فصل هشتم این سریال با شخصیت دیگری جایگزین شود. 

با این حال، هنوز نحوه خروج شخصیت فلیسیتی از سریال Arrow مشخص نیست و طبق تصاویری که از آینده نشان داده شده، او هنوز زنده بوده و بسیار بعید است که شاهد مرگ او در پایان فصل هفتم باشیم. در هر حال ممکن است او به همراه فرزند تازه متولد شده‌اش فصل هفتم را ترک کند و در واقع در اتفاقات فصل هشتم آن‌ها پنهان شده باشند تا شاهد آخرین ایستادگی گرین ارو در برابر دشمنانش باشیم. علاوه بر سریال Arrow، شاهد حضور شخصیت فلیسیتی اسموک در دیگر سریال‌های دنیای تلویزیونی Arrowverse از جمله سریال The Flash (فلش)، سریال Legends of Tomorrow (افسانه‌های فردا) و سریال Supergirl (سوپرگرل)، نیز بودیم. پخش فصل هفتم سریال Arrow ادامه دارد که طرفداران امیدوار هستند که سازندگان جدایی و خروج مناسبی را برای این شخصیت در نظر گرفته باشد.

پخش فصل هشتم سریال Arrow که تنها در ۱۰ قسمت تولید شده است، از اواخر سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد. وظیفه ساخت فصل پایانی این سریال بر عهده بث شوارتز خواهد بود.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده