// یکشنبه, ۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۱

سریال Supernatural در فصل پانزدهم به پایان خواهد رسید

شبکه CW اعلام کرد که سریال Supernatural در فصل پانزدهم رسما به پایان خواهد رسید تا یکی از طولانی‌ترین سریال‌های تاریخ تلویزیون به کار خود پایان دهد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه CW از به پایان رسیدن سریال Supernatural (سوپرنچرال) در فصل پانزدهم خبر داده است. در ابتدا جرد پادالکی، جنسن اکلس و میشا کالینز، بازیگران اصلی این سریال با انتشار توییت‌هایی مشترک اعلام کردند که فصل پانزدهم سریال سوپرنچرال قرار است فصل پایانی آن باشد و در ادامه شبکه CW و بخش تلویزیونی برادران وارنر نیز این خبر را تایید و اعلام کردند. اندرو دب و رابرت سینگر، تهیه کنندگان اجرایی سریال Supernatural در یک بیانیه منتشر شده گفتند:

اول از همه می‌خواهیم از تمامی افرادی که در پشت و جلوی دوربین و در ساخت این مجموعه مشارکت دارند، تشکر کنیم. برای ما این یک تجربه از زندگی و عمر ما بوده است. پشتیبانی بخش تلویزیونی برادران وارنر و شبکه CW از این سریال تا به امروز فوق العاده بوده است. ما دوست داریم از جرد، جنسن و میشا تشکر ویژه‌ای را برای این ماجراجویی اختصاص دهیم. اکنون برای ما مهم است این شخصیت‌ها که ما آن‌ها را دوست داریم، به چیزی که سزاوارش هستند، برسند.

این خبر در حالی اعلام می‌شود که ماه گذشته نیز شبکه CW اعلام کرد که فصل هشتم سریال Arrow (کماندار) قرار است فصل پایانی آن باشد که فصل پایانی این سریال قرار است تنها در ۱۰ قسمت تولید و منتشر شود. فصل پانزدهم سریال Supernatural قرار است در ۲۰ قسمت باشد تا این سریال به طولانی‌ترین سریال علمی تخیلی تاریخ تلویزیون تبدیل شود. طبق گفته CW، قسمت پایانی فصل پانزدهم سریال سوپرنچرال؛ قسمت ۳۲۷ام آن خواهد بود. پخش سریال Supernatural از سال ۲۰۰۵ آغاز شد و این سریال خیلی زود به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های شبکه CW نیز تبدیل شد که تا به امروز تولید و پخش ان ادامه داشته است. در حال حاضر پخش فصل چهاردهم این سریال ادامه دارد و قابل انتظار است پخش فصل پایانی سریال Supernatural از پاییز ۲۰۱۹ آغاز شود.


منبع IGN

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده