نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۲

نام رسمی فیلم ترمیناتور 6 اعلام شد

سرانجام کمپانی پارامونت پیکچرز نام رسمی قسمت جدید فیلم Terminator را تایید و اعلام کرد که طبق انتظار، نام تولیدی فیلم نام رسمی آن خواهد بود.

پس از اختلاف نظر تیم میلر با رایان رینولدز در فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) و جدایی او از این پروژه، میلر وظیفه کارگردانی قسمت جدید فیلم Terminator (ترمیناتور) را بر عهده گرفت که جیمز کامرون، کارگردان دو قسمت ابتدایی فیلم ترمیناتور پس از سال‌ها بار دیگر به عنوان تهیه کننده در آن بازگشته است. حال در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، نام رسمی فیلم Terminator 6 (ترمیناتور 6) تایید و اعلام شده است. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، کمپانی پارامونت پیکچرز اعلام کرد که این فیلم قرار است با نام Terminator: Dark Fate (ترمیناتور: سرنوشت تاریک) به روی پرده‌های سینما برود که پیش از این کامرون اعلام کرده بود که نام تولیدی این فیلم است و در نهایت نیز ممکن است نام رسمی ریبوت فیلم Terminator نیز باشد.

همچنین رسما اعلام شد که فیلم Terminator: Dark Fate قرار است دنباله مستقیم فیلم Terminator 2: Judgement Day (ترمیناتور ۲: روز داوری) باشد و داستان و اتفاقات قسمت سوم تا پنجم این مجموعه را که شامل سه فیلم Terminator 3: Rise of the Machines (ترمیناتور ۳: خیزش ماشین‌ها)، فیلم Terminator Salvation (ترمیناتور رستگاری) و فیلم Terminator Genisys (ترمیناتور: پیدایش) می‌شود، کاملا نادیده گرفته است. فیلم Terminator: Dark Fate برای اکران در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۰ آبان ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است که در این تاریخ باید با رقیب سر سختی به نام ریبوت فیلم Charlie’s Angels (فرشتگان چارلی) در گیشه رقابت کند که پارامونت در نظر ندارد تغییری را در زمان اکران قسمت جدید فیلم Terminator نیز ایجاد کند.

 آرنولد شوارزنگر در نقش ترمیناتور، لیندا همیلتون در نقش سارا کانر، مکنزی دیویس در نقش گریس، گابریل لونا در نقش ترمیناتور، ناتالیا ریز در نقش دنی راموس، دیگو بونتا، تریستان اوجوا، انریکه آرسه و آلیسیا بوراچرو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Terminator: Dark Fate حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی قسمت جدید فیلم Terminator بر عهده تیم میلر، کارگردان فیلم Deadpool (ددپول) بوده است.


منبع Comicbookmovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده