نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۵

تاریخ اکران فیلم Aquaman 2 اعلام شد

کمپانی برادران وارنر رسما تاریخ اکران فیلم Aquaman 2 با بازی جیسون موموآ را تایید و اعلام کرد که طرفداران باید زمان بیشتری را برای انتشار آن صبر کنند.

اواخر ماه گذشته بود که کمپانی برادران وارنر رسما ساخت دنباله فیلم Aquaman (آکوامن) را آغاز کرد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ اکران فیلم Aquaman 2 (آکوامن 2) تایید و اعلام شده است. برادران وارنر اعلام کرد که دنباله فیلم آکوامن برای اکران در تاریخ ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ (۲۵ آذر ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است. دیوید لزلی جانسون که پیش از این وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت اول این فیلم از دنیای سینمایی دی سی (DC) را نیز بر عهده داشته، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Aquaman 2 را نیز بر عهده دارد. جیمز وان، کارگردان فیلم Aquaman و پیتر سفرن، تهیه کننده فیلم آکوامن، به‌عنوان تهیه کننده در دنباله این فیلم حضور دارند، اما هنوز بازگشت وان به عنوان کارگردان در فیلم Aquaman 2 مشخص نیست و برادران وارنر هنوز بازگشت یا عدم بازگشت وان را اعلام نکرده است.

فیلم Aquaman تا به امروز بیش از ۱.۱۳۸ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کرده است که این فروش شامل بیش از ۳۳۲.۹ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۸۰۵.۹ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود تا این فیلم به بیستمین فیلم پر فروش تاریخ سینما تبدیل شود. با اینکه هنوز بازگشت هیچ بازیگری در دنباله فیلم آکوامن تایید و اعلام نشده است، اما انتظار می‌رود که جیسون موموآ در نقش آرتور کوری (آکوامن)، امبر هرد در نقش ملکه مرا، پاتریک ویلسون در نقش اورم ماریو (اوشن مستر)، نیکول کیدمن در نقش آتلانا، یحیی عبدل متین دوم در نقش بلک مانتا، تمورا موریسون در نقش توماس کوری، ویلم دفو در نقش نیودیس ولکو و دولف لاندگرن در نقش شاه نرئوس، برای نقش آفرینی دوباره در فیلم Aquaman 2  بازگردند. علاوه بر این، فیلم The Trench (ترنچ) که یک فیلم فرعی براساس موجودات شرور فیلم آکوامن است، نیز در دست ساخت است که نوآ گاردنر و آیدن فیتزجرالد وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم اسپین آف آکوامن را نیز بر عهده دارند.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده