نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۳

توماسین مک کنزی و مت اسمیت به فیلم Last Night in Soho اضافه شدند

توماسین مک کنزی و مت اسمیت جدیدترین بازیگرانی هستند که به جمع بازیگران فیلم Last Night in Soho، جدیدترین اثر ادگار رایت اضافه شده‌اند.

ماه گذشته بود که فیلم جدید ادگار رایت رسما تایید و اعلام شدپروژه جدید او قرار است یک فیلم وحشت روان‌ شناختی و دلهره آور مثل فیلم Don't Look Now (حالا نگاه نکن) به کارگردانی نیکلاس روگ و فیلم Repulsion (انزجار) به کارگردانی رومن پولانسکی باشد. اتفاقات فیلم جدید رایت در شهر لندن و محله سوهو جریان دارد و شخصیت اصلی پروژه جدید وی یک زن خواهد بود که آنیا تیلور جوی، بازیگر فیلم‌هایی چون فیلم The Witch (جادوگر)، قرار است نقش اصلی این فیلم را بازی کندفیلم ترسناک ادگار رایت Last Night in Soho (دیشب در سوهو) نام دارد و فیلمبرداری و تولید این فیلم از تابستان سال ۲۰۱۹ در لندن آغاز خواهد شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگران دیگری در این فیلم تایید و اعلام شده است. کمپانی فوکس فیچرز که زیر مجموعه کمپانی یونیورسال پیکچرز است، اعلام کرد که توماسین مک کنزی و مت اسمیت به جمع بازیگران فیلم Last Night in Soho اضافه شده‌اند.

توماسین مک کنزی

اطلاعاتی از نقش این دو بازیگر منتشر نشده است، اما کمپانی فوکس فیچرز وظیفه انتشار این فیلم در آمریکای شمالی و یونیورسال وظیفه نمایش آن در بازار بین المللی را بر عهده گرفته‌اند. اسمیت بیشتر برای بازی در سریال Doctor Who (دکتر هو) و دو فصل اول سریال The Crown (تاج) شناخته شده است. او همچنین در فیلم Star Wars: Episode IX (جنگ ستارگان: اپیزود 9) نیز به ایفای نقش پرداخته که هفته گذشته مراحل فیلمبرداری و تولید این فیلم به پایان رسید و حال اسمیت قرار است در فیلم Morbius (موربیوس) به ایفای نقش بپردازد که انتظار می‌رود به زودی مراحل فیلمبرداری و تولید این فیلم آغاز شود و سپس شاهد حضور او در فیلم Last Night in Soho باشیم.

مک‌کنزی نیز بیشتر برای بازی در فیلم The Hobbit: The Battle of the Five Armies (هابیت: نبرد پنج سپاه) و فیلم Leave No Trace (ردی به جا نگذار) شناخته شده که برای بازی در فیلم Leave No Trace نامزد جوایز بسیاری شده و جوایز متعددی را نیز دریافت کرده است. او همچنین در فیلم JoJo Rabbit (خرگوش جوجو) به ایفای نقش پرداخته است که او در ابتدا قرار بود در فیلم Top Gun: Maverick (تاپ گان: ماوریک) نیز بازی کند که در ادامه این پروژه را ترک کرد. هنوز تاریخی برای اکران فیلم Last Night in Soho اعلام نشده است، اما قابل انتظار است که این فیلم ترسناک در طول سال ۲۰۲۰ اکران شود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده