نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۴

آرمی همر قرار نیست نقش بتمن را در فیلم جدید آن بازی کند

به تازگی شایعات بازی آرمر همر در نقش بتمن در فیلم جدید این شخصیت ابرقهرمانی تکذیب و اطلاعات جدیدی نیز منتشر شده است.

مدتی پیش بود که کمپانی برادران وارنر تاریخ اکران فیلم The Batman (بتمن) را سرانجام رسما تایید و اعلام کرد. فیلم Batman برای اکران در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است و همچنین اعلام شد که بن افلک دیگر قرار نیست نقش شخصیت بتمن را در دنیای دی سی (DC) بازی کند و برای همیشه این مجموعه را ترک کرده است. مت ریوز، کارگردان فیلم War for the Planet of the Apes (جنگ برای سیاره میمون‌ها)، کارگردانی و وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم The Batman را بر عهده دارد. مدتی پیش نیز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه آرمر همر، بازیگر فیلم The Man from U.N.C.L.E (مردی از یو.ان.سی.ال.ای.)، فیلم The Lone Ranger (رنجر تنها) و فیلم The Social Network (شبکه اجتماعی)، احتمالا بتمن جدید سینما خواهد بود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شایعات اخیر منتشر شده تکذیب و اطلاعات جدیدی از نقش بروس وین منتشر شده است. 

آمبرتو گونزالز، خبرنگار وب‌سایت The Wrap با انتشار توییت‌هایی جداگانه در صفحه رسمی خود در توییتر شایعات منتشر شده مبنی بر انتخاب آرمر همر به عنوان بتمن جدید سینما را تکذیب کرد. همر پیش از این قرار بود نقش بتمن را در فیلم Justice League Mortal (لیگ عدالت فانی) به کارگردانی جرج میلر، بازی کند، اما مراحل ساخت این فیلم متوقف و سپس لغو شد. با این حال، او برای بار دوم نیز قرار نیست نقش بتمن را بازی کند. گونزالز در ادامه توضیح داد که به‌تازگی به استودیوی سازنده مراجعه کرده و منابع نزدیک به آن این شایعات را تکذیب کرده‌اند. او در ادامه با اشاره به سن آرمی همر که اکنون ۳۲ سالش است، گفت که آن‌ها به او گفته‌اند که بروس وین قرار است جوان‌تر باشد، اما در حال حاضر نام هیچ بازیگری توسط این منابع فاش نشده است.

طبق شایعات منتشر شده، بازیگر بروس وین جوان باید سنی حدود ۲۵ تا ۳۰ سال را داشته باشد، اما این خبر هنوز تایید نشده است. مدتی پیش نیز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه برادران وارنر به دنبال استخدام یک چهره شناخته شده برای نقش بروس وین در فیلم The Batman است. با این حال، در حال حاضر تمامی گمانه‌زنی‌ها در مورد نقش بتمن جدید سینما تکذیب شده است و به نظر می‌رسد که باید مدتی دیگر برای خبرهای رسمی‌تر صبر کنیم.


منبع Heroichollywood
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده