نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۱

فیلمبرداری فیلم Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw به پایان رسید

دواین جانسون با انتشار تصویری از به پایان رسیدن فیلمبرداری و تولید فیلم Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw خبر داده است. 

فیلم Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw (سریع و خشمگین تقدیم می‌کند: هابز و شاو) اولین قسمت فرعی و اسپین آف فیلم Fast and Furious (سریع و خشمگین) است که تابستان امسال روی پرده‌های سینما خواهد رفت و مدتی پیش نیز اولین تریلر این فیلم مورد انتظار منتشر شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلمبرداری و تولید فیلم Hobbs and Shaw (هابز و شاو) به پایان رسیده است. دواین جانسون، بازیگر نقش لوک هابز با انتشار تصویری در صفحه رسمی خود در اینستاگرام از به پایان رسیدن رسمی مراحل فیلمبرداری و تولید این فیلم خبر داد و حال فیلم Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw وارد مراحل پس از تولید شده است. در این تصویر تنها شاهد حضور شخصیت لوک هابز و دکارد شاو با بازی جیسون استاتهام، هستیم و شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw

جانسون مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw را پر چالش‌ترین کار خود به عنوان تهیه کننده و بازیگر توصیف کرده است. همچنین جانسون به تازگی از آغاز مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Jumanji 3 (جومانجی ۳) نیز خبر داده است که مانند سال‌های گذشته، شاهد برنامه کاری بسیار شلوغ وی در سینما هستیم. دیوید لیچ که بیشتر برای کارگردانی فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) و فیلم Atomic Blonde (بلوند اتمی) شناخته می‌شود، کارگردانی قسمت فرعی فیلم Fast and Furious را بر عهده دارد. همچنین کریس مورگان، نویسنده باسابقه مجموعه سریع و خشن، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Hobbs and Shaw را نیز بر عهده داشته است.

دواین جانسون در نقش لوک هابز، جیسون استاتهام در نقش دکارد شاو، ونسا کربی در نقش هتی شاو، ادریس البا در نقش بریکستون، ایزا گونزالس در نقش مادام ام، هلن میرن در نقش مگدالن شاو، رومن رینز در نقش دوک هابز، کلیف کرتیس، جان تویی، استفانی فوگت و ادی مارسن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. 

فیلم Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw برای اکران در تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۹ (۱۱ مرداد ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده است.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده