نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۶

فیلم Bumblebee رسما به عنوان ریبوت فیلم‌های Transformers معرفی شد

کمپانی هاسبرو و پارامونت سرانجام رسما فیلم Bumblebee را به عنوان بخشی از ریبوت مجموعه فیلم Transformers معرفی کردند.

اواخر ماه آذر امسال بود که فیلم Bumblebee (بامبل بی) به روی پرده‌های سینما رفت و علاوه بر دریافت نقدهای مثبت از منتقدان، اولین قسمت فرعی فیلم Transformers (تبدیل شوندگان) توانست عملکرد خوبی را در گیشه داشته باشد. این فیلم تا به امروز بیش از ۴۵۸ میلیون دلار شامل حدود ۱۲۶ میلیون دلار در آمریکای شمالی و بیش از ۳۳۲ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان فروخته است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم بامبلبی به بخشی از ریبوت مجموعه فیلم Transformers تبدیل شده است. طبق خبری که TFW2005 منتشر کرده، کمپانی پارامونت پیکچرز و هاسبرو در نظر دارند تا از این فیلم برای شروع دنیای سینمایی جدید Transformers استفاده کنند و بدین ترتیب فیلم Bumblebee به عنوان شروع کننده ریبوت مجموعه تبدیل شوندگان معرفی شده است.

پیش از این، از فیلم Bumblebee به عنوان فیلم پیش درآمد مجموعه تبدیل شوندگان نام برده می‌شد، اما داستان و اتفاقات فیلم به نحوی بود که بسیاری از طرفداران عقیده داشتند که می‌توان از این اثر به عنوان اولین فیلم از ریبوت مجموعه فیلم Transformers نام برد. خرداد سال گذشته بود که فیلم Transformers: The Last Knight (تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه) به روی پرده‌های سینما رفت و این فیلم تنها کمی بیش از ۶۰۵.۴ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد تا کمترین فروش را در بین ۵ فیلم داشته باشد، اما در کمتر از ۱۸ ماه فیلم Bumblebee اکران شد که با اینکه این فیلم فروش کمتری را نیز تجربه کرد، اما انتظارات پارامونت از فروش فیلم پایین‌تر بود و در واقع این فیلم عملکرد بهتری طبق انتظارات کمپانی داشته است. انتظار می‌رود به زودی ساخت ریبوت فیلم Transformers نیز تایید شود.

اوایل این ماه بود که خبری منتشر شد مبنی بر اینکه پارامونت در حال حاضر مراحل ساخت دنباله فیلم Bumblebee را آغاز کرده و این پروژه هنوز روزهای اولیه توسعه خود را سپری می‌کند و در حال حاضر اطلاعات زیادی از این پروژه در دسترس نیست. هیلی استاینفلد، پاملا ادلون، جان سینا، جرج لندبورگ جونیور، ریچل کرو، جیسون دراکر، گریسی دینی، آنجلا باست (صداپیشه)، جاستین ثرو (صداپیشه)، ریکاردو هویوس، کنت چوی، ابی کوین، جان اورتیز و استفان اشنایدر، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Bumblebee حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم بر عهده تراویس نایت، کارگردان انیمیشن Kubo and the Two Strings (کوبو و دو تار) بوده است.


منبع Comicbookmovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده