نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۱

شورانر سریال لوکی مشخص شد

مارول استودیو شورانر و نویسنده سریال Loki را انتخاب و استخدام کرد. همچنین اطلاعات جدیدی از داستان و اتفاقات این سریال منتشر شده است.

ماه آبان امسال بود که ساخت سریال Loki (لوکی) با بازی تام هیدلستون رسما تایید و اعلام شد. این سریال قرار است از سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از این سریال مورد انتظار منتشر شده است. طبق خبری که هالیوود ریپورتر منتشر کرده، مایکل والدرون که پیش از این در تیم تولید سریال Rick and Morty (ریک و مورتی) حضور داشته، پس از توافق با مارول استودیو وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت پایلوت (آزمایشی) سریال Loki را بر عهده گرفته و او قرار است به عنوان شورانر و تهیه کننده اجرایی نیز در این مجموعه حضور داشته باشد. 

با اینکه شایعات زیادی مبنی بر حضور هیدلستون تنها به عنوان راوی شنیده می‌شد، اما هالیوود ریپورتر اعلام کرد که او قرار است در سریال مستقل شخصیت لوکی نقش آفرینی کند. همچنین سریال Loki قرار است داستان لوکی حقه باز و تغییر شکل دهنده را دنبال کند که در طول تاریخ بشریت حضور داشته و روی وقایع تاریخی مهم نیز نقشی تاثیر گذار داشته است. این خبر نشان می‌دهد که قرار نیست در سریال لوکی شاهد اتفاقات پس از حوادث فیلم Avengers: Infinity War (اونجرز: جنگ بی نهایت) باشیم و همچنین شایعات دنبال کردن داستان کودکی لوکی در این سریال نیز با توجه به این خبر کاملا تکذیب می‌شود.

پیش از این شورانر سریال Vision and the Scarlet Witch (ویژن و اسکارلت ویچ) و سریال The Falcon and the Winter Soldier (فالکون و وینتر سولجر) نیز مشخص شده بود، اما اطلاعاتی از داستان و اتفاقات این دو سریال در دسترس نیست. با این حال، هر سه سریال در دست ساخت مارول استودیو برای سرویس استریم دیزنی پلاس یک مینی سریال هستند و قابل انتظار است که اتفاقات این سریال‌ها در طول یک فصل به پایان برسد. انتظار می‌رود مراحل فیلمبرداری و تولید سریال Loki آغاز شود. همچنین سریال لوکی احتمالا یکی از چند سریالی است که در ابتدا از سرویس استریم دیزنی پلاس خواهیم دید که قرار است از پاییز سال ۲۰۱۹ آغاز به کار کند.


منبع Comicbookmovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده