نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۹

اکران فیلم Fast and Furious 9 عقب افتاد

کمپانی یونیورسال پیکچرز از عقب افتادن اکران فیلم Fast and Furious 9 با بازی وین دیزل خبر داد، اما این تاخیر چندان طولانی نیست.

مدتی پیش اعلام شد که فیلمبرداری و تولید قسمت نهم مجموعه فیلم Fast and Furious (سریع و خشمگین) قرار است از ماه آینده در لندن آغاز شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ اکران این فیلم عقب افتاده است. کمپانی یونیورسال پیکچرز اعلام کرد که فیلم Fast and Furious 9 (سریع و خشمگین 9) که پیش از این قرار بود در تاریخ ۱۰ آوریل ۲۰۲۰ (۲۲ فروردین ۱۳۹۹) اکران شود، اکنون قرار است با ۶ هفته تاخیر در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ (۲ خرداد ۱۳۹۹) به روی پرده‌های سینما برود. در حال حاضر دلیل این تغییر تاریخ اکران اعلام نشده، اما به نظر می‌رسد که یونیورسال در نظر دارد فیلم Fast and Furious 9 را برای استفاده بیشتر از پتانسیل فروش آن در فصل تابستان اکران کند.

علاوه بر این، فیلم Fast and Furious 10 (سریع و خشن ۱۰) برای اکران در تاریخ ۲ آوریل ۲۰۲۱ (۱۳ فروردین ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است که این احتمال وجود دارد که تاریخ اکران این فیلم نیز تغییر کند. کارگردانی قسمت نهم و دهم فیلم سریع و خشن بر عهده جاستین لین، کارگردان ۴ قسمت فیلم Fast and Furious خواهد بود. دنیل کیسی، نویسنده فیلم Kin (کین)، وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت نهم فیلم Fast and Furious را بر عهده داشته است. در حال حاضر جزئیات زیادی از فیلم Fast and Furious 9 در دسترس نیست و تنها می‌دانیم که وین دیزل، بازیگر نقش دومنیک تورتو، در این قسمت باز خواهد گشت، اما قرار نیست شاهد بازگشت لوک هابز با بازی دواین جانسون و دکارد شاو با بازی جیسون استاتهام، در این قسمت باشیم.

پیش از فیلم Fast and Furious 9، فیلم Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw (سریع و خشمگین تقدیم می‌کند: هابز و شاو)، اولین فیلم فرعی این مجموعه خواهد بود که این فیلم قرار است در تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۹ (۱۱ مرداد ۱۳۹۸) اکران شود. دواین جانسون، جیسون استاتهام، ونسا کربی، ادریس البا، ایزا گونزالس، هلن میرن، رومن رینز، کلیف کرتیس، جان تویی، استفانی فوگت و ادی مارسن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Hobbs and Shaw (هابز و شاو) حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.


منبع Comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده