نویسنده: آریا بهپور
// یکشنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۵

مجموعه انیمیشن Transformers: War for Cybertron برای پخش از نتفلیکس ساخته می‌شود

انیمیشن Transformers: War for Cybertron به عنوان پیش‌درآمدی برای سری تبدیل شوندگان در سال ۲۰۲۰ پخش خواهد شد.

کمپانی نتفلیکس (Netflix) با همکاری هاسبرو (Hasbro) به تازگی سفارش تولید سری انیمیشنی با نام Transformers: War for Cybertron Trilogy را داده‌اند که قرار است به عنوان یک پیش‌درآمد برای مجموعه Transformers ساخته شود؛ انیمیشنی که با همکاری Rooster Teeth و در استودیوهای انیمیشن‌سازی Polygon Pictures تولید خواهد شد.

جان دردریان، مدیر بخش انیمه‌ی نتفلیکس در این مورد می‌گوید:

در این اثر مربوط به Transformers که به ریشه‌های مجموعه می‌پردازد، به شکلی در دنیای عظیم سایبرترون گشت و گذار خواهیم کرد که مخاطبان تا امروز مشابه آن را ندیده‌اند؛ اثری که قرار است هم طرفداران قدیمی را ذوق‌زده کند و هم آن‌هایی را که برای اولین بار به سراغ این مجموعه می‌آیند.

Transformers یک برند بزرگ و پدیده‌ای جهانی است و بسیار خوشحالیم که می‌توانیم با همکاری هاسبرو، Rooster Teeth و Polygon Pictures این سری جدید را به مخاطبان نتفلیکس در سراسر دنیا تقدیم کنیم.

FJ DeSanto که پیش از این روی انیمیشن‌های Transformers: Titans Return و Transformers: Power of the Primes کار کرده بود، به عنوان شورانر مجموعه جدید فعالیت می‌کند و نویسندگانی مثل جرج کرستیچ (Megas XLR)، گوین هیگنایت (Transformers: Cyberverse) و برندن ایستون (Agent Carter و Transformers: Rescue Bots) هم نگارش فیلمنامه «جنگ برای سایبرترون» را برعهده دارند.

Transformers: War for Cybertron هیچ‌گونه ارتباطی با بازی ساخته شده توسط High Moon Studios ندارد که حدود هشت سال قبل با همین عنوان برای پلی استیشن 3، ایکس باکس 360 و کامپیوتر منتشر شده بود. در مورد سبک بصری این انیمیشن که در سال ۲۰۲۰ پخش خواهد شد هم اطلاعات خاصی منتشر نشده و تنها اعلام شده است که با سبک و ظاهر جدیدی طرف هستیم که قرار است دنیای تبدیل شوندگان را به شکلی نشان دهد که تاکنون ندیده‌ایم.

آخرین فیلم اکران شده از تبدیل شوندگان، فیلم Bumblebee بود که کیفیتی بالاتر از فیلم‌های چند سال اخیر این مجموعه داشت و مدتی قبل هم خبر ساخت دنباله‌ی آن منتشر شد.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده