نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۸

سباستین استن جانشین کریس ایوانز در فیلم The Devil All the Time می‌شود

سباستین استن قرار است جانشیو کریس ایوانز در فیلم The Devil All the Time شود که به تازگی این فیلم را ترک کرده است.

طبق تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، سباستین استن جانشین کریس ایوانز در فیلم The Devil All the Time (همیشه شیطان) شده است. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، استن که بیشتر برای بازی در نقش باکی بارنز/وینتر سولجر در دنیای سینمایی مارول شناخته می‌شود، قرار است جانشین ایوانز در فیلم جدید شبکه نت‌ فلیکس شود که پیش از این با او در دنیای سینمایی مارول هم‌بازی بوده است. گفته می‌شود که دلیل خروج ایوانز از این فیلم، تداخل زیاد برنامه زمان فیلمبرداری فیلم The Devil All the Time با برنامه‌های او بوده و به همین دلیل او تصمیم به جدایی از این پروژه گرفته است. مراحل فیلمبرداری و تولید این فیلم ترسناک قرار است به زودی آغاز شود و و انتظار می‌رود که فیلم The Devil All the Time در سال ۲۰۲۰ از شبکه Netflix منتشر شود.

علاوه بر استن، تام هالند، رابرت پتینسون، میا واشیکوفسکا، الیزا اسکنلن، بیل اسکارشگورد، میا گاث، گابریل ابرت و تریسی لتس، دیگر بازیگرانی هستند که تاکنون حضور آن‌ها در فیلم The Devil All the Time تایید و اعلام شده است. فیلم The Devil All the Time اقتباسی از رمانی به همین نام اثر دونالد ری پولاک است و آنتونیو کمپوس وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. همچنین او به‌همراه پائولو کمپوس وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم ترسناک جدید شبکه نتفلیکس را نیز بر عهده داشته است. جیک جیلنهال، ریوا مارکر، رندال پوستر، مکس برن، آنی مارتر و جیکوب جفکی، به‌عنوان تهیه کننده در این پروژه حضور دارند. 

اتفاقات فیلم The Devil All the Time در محلی به نام ناکم استیف در ایالت اوهایو، که یک جنگل دور افتاده و فراموش شده است و طوفانی از ایمان، خشونت و رستگاری در آن به راه خواهد افتاد، جریان دارد. ویلارد راسل که از نجات زندگی همسر در حال مرگش ناامید شده، شروع به مناجات، فداکاری و قربانی کردن می‌کند. پسر او که آروین نام دارد و شخصیت اصلی داستان نیز خواهد بود، از یک پسر بچه مدرسه‌ای که همواره قلدرهای آن در حال زور گفتن به او هستند، در حال تبدیل شدن به مردی است که می‌داند درست در چه زمانی باید دست به کار شود.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده