نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۴

تریلر جدید فیلم Aladdin با حضور ویل اسمیت

تریلر کوتاه و جدیدی از فیلم Aladdin منتشر شده که در آن شاهد رونمایی از جنی آبی رنگ با بازی ویل اسمیت، هستیم.

ماه مهر امسال بود که کمپانی والت دیزنی اولین تیزر تریلر فیلم Aladdin (علاالدین) را منتشر کرد و در ادامه اولین تصاویر رسمی این فیلم لایو اکشن نیز در ماه آذر منتشر شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از این فیلم مورد انتظار منتشر شده که در آن از ظاهر آبی رنگ جنی رونمایی می‌شود. هفته پیش بود که کمپانی والت دیزنی اولین تبلیغ تلویزیونی انیمیشن Toy Story 4 (داستان اسباب بازی ۴) را پس از مسابقه سوپر بول (Super Bowl) منتشر کرد. حال تریلر کوتاه و جدیدی از فیلم Aladdin در حاشیه مراسم گرمی امسال منتشر شده که در این تریلر شاهد تصاویر جدید بسیاری از اتفاقات این فیلم هستیم.

در حالی که نظاره‌گر حضور شخصیت‌های اصلی فیلم مثل علاالدین، جعفر و یاسمن در تریلر جدید فیلم Aladdin هستیم، اما شاید بخش مهم این تریلر رونمایی از ظاهر آبی رنگ جنی، غول چراغ جادو باشد که در پایان تریلر شاهد آن بودیم. با این حال، کیفیت پایین جلوه‌های ویژه و ظاهر آن باعث انتقاد شدید طرفداران انیمیشن Aladdin شده است که با اینکه از ویل اسمیت برای موشن کپچر جنی استفاده شده، اما کیفیت کار برای یک فیلم با بودجه بزرگ بسیار پایین و ضعیف به نظر می‌رسد. همچنین شخصیت جعفر نیز با انتقاداتی مواجه شده است و حال باید در آینده شاهد نمایش‌های بیشتری از فیلم Aladdin برای قضاوت بهتر باشیم. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

منا مسعود در نقش علاالدین، نائومی اسکات در نقش پرنسس یاسمن، ویل اسمیت در نقش جنی، مروان کنزاری در نقش جعفر، نسیم پدراد در نقش دالیا، نوید نگهبان در نقش سلطان، بیلی مگنوسن در نقش شاهزاده آندرس و نومان اکاردر نقش حکیم، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Aladdin حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. وظیفه کارگردانی فیلم لایو اکشن علاالدین بر عهده گای ریچی، کارگردان فیلم‌هایی چون دو قسمت فیلم Sherlock Holmes (شرلوک هلمز) و فیلم Snatch (قاپ زنی)، بوده است.

فیلم Aladdin برای اکران در تاریخ ۲۴ می ۲۰۱۹ (۳ خرداد ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. 


منبع Comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده