نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۱

فهرست رسمی بازیگران قسمت پیش درآمد فیلم Kingsman منتشر شد

کمپانی فاکس قرن بیستم فهرست رسمی بازیگران قسمت پیش درآمد فیلم Kingsman را رسما تایید و معرفی کرد.

مدتی کوتاهی است که فیلمبرداری و تولید قسمت پیش درآمد فیلم Kingsman (کینگزمن) در بریتانیا آغاز شده است و حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سرانجام فهرست رسمی بازیگران این فیلم اکشن مورد انتظار که طبق شایعات Kingsman: The Great Game (کینگزمن: بازی بزرگ) نام دارد، منتشر شد. متیو وان، کارگردان فیلم Kingsman: The Secret Service (کینگزمن: سرویس مخفی) و فیلم Kingsman: The Golden Circle (کینگزمن: محفل طلایی)، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد. اتفاقات فیلم Kingsman: The Great Game در اوایل قرن بیستم جریان دارد و تمرکز آن روی یک سازمان جاسوسی به نام کینگزمن است. کارل گادوشک، نویسنده فیلم Oblivion (فراموشی) نیز در نوشتن فیلمنامه این فیلم به وان کمک کرده است.

کمپانی فاکس قرن بیستم اعلام کرد که هری دکینسون با سابقه بازی در فیلم Maleficent 2 (مالیفیسنت ۲)، آرون تیلور-جانسون با سابقه بازی در فیلم Godzilla (گودزیلا)، جما آرترتون با سابقه بازی در فیلم Clash of the Titans (نبرد تیتان‌ها)، رالف فاینز با سابقه بازی در فیلم Schindler's List (فهرست شیندلر)، ریس ایفانز با سابقه بازی در فیلم The Amazing Spider-Man (مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز)، متیو گود با سابقه بازی در سریال A Discovery of Witches (کشف جادوگران)، چارلز دنس با سابقه بازی در سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، استنلی توچی با سابقه بازی در فیلم The Lovely Bones (استخوان‌های دوست‌داشتنی)، دانیل برول با سابقه بازی در فیلم Inglourious Basterds (حرامزاده‌های لعنتی)، تام هولندر با سابقه بازی در فیلم Bohemian Rhapsody (حماسه کولی)، رابرت آرمایو با سابقه بازی در سریال Game of Thrones و جایمن هانسو با سابقه بازی در فیلم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان)، از جمله بازیگرانی هستند که در قسمت پیش درآمد فیلم کینگزمن حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

فیلم Kingsman: The Great Game برای اکران در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۷ آبان ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. همچنین فیلم Kingsman 3 (کینگزمن ۳) نیز در دست ساخت است که فیلمبرداری و تولید آن پس از پایان قسمت پیش درآمد آغاز خواهد شد. وان و تیلور جانسون پیش از این در فیلم کیک-اس با یکدیگر همکاری کرده بودند.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده