نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۸

زمان شروع فیلمبرداری فصل چهارم سریال Fargo مشخص شد

شبکه FX اطلاعات جدیدی از زمان شروع فیلمبرداری و تولید فصل چهارم سریال Fargo را منتشر کرده است.

ماه مرداد امسال بود که شبکه FX سرانجام رسما ساخت فصل چهارم سریال Fargo (فارگو) را تایید و اعلام کرد. همچنین اعلام شد که کریس راک، بازیگر و کمدین محبوب آمریکایی قرار است نقش اصلی فصل چهارم این سریال را بازی کند. راک در فصل چهارم سریال فارگو نقش پدر خانواده و رئیس یک گروه خلافکار را بر عهده دارد و اتفاقات فصل چهارم این سریال در شهر کانزاس‌سیتی در ایالت میزوری در دهه ۵۰ میلادی جریان خواهد داشت. علاوه بر این و مانند سه فصل گذشته، نوآ هاولی وظیفه ساخت فصل چهارم سریال Fargo را بر عهده دارد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از زمان شروع فیلمبرداری و تولید این سریال منتشر شده است. جان لندگراف، رئیس شبکه FX در حاشیه تور مطبوعاتی منتقدان تلویزیونی زمستان سال ۲۰۱۹، تایید کرد که در زمستان امسال (اواخر سال ۲۰۱۹) فیلمبرداری و تولید فصل چهارم سریال Fargo آغاز خواهد شد. او در ادامه اضافه کرد تا زمانی که هاولی به ساخت این سریال علاقه مند باشد، ساخت مجموعه فارگو ادامه خواهد داشت. لندگراف گفت:

در واقع اکنون فصلی را که قرار است تولید فصل چهارم سریال Fargo آغاز شود مشخص کرده‌ایم. نوآ فیلمنامه سریال را نوشته و اولین فیلمنامه را خوانده‌ام؛ من این فیلمنامه را بسیار دوست داشتم. در حال حاضر نمی‌دانم که فصل دیگری برای این سریال ساخته خواهد شد یا خیر، اما تا زمانی که او ایده‌های فوق العاده‌ای داشته باشد و به ساخت آن علاقه ابراز علاقه کند، ما به ساخت این سریال با او ادامه خواهیم داد.

نوآ هاولی

طبق خلاصه داستان فصل چهارم سریال Fargo، در پایان دو مهاجرت بزرگ آمریکایی که در یک طرف شاهد مهاجرت افراد زیادی از کشورهای جنوب اروپا مثل ایتالیا در قرن گذشته به شهرهای مثل شیکاگو و نیویورک بودیم و در طرف دیگر آفریقایی‌های بسیاری به‌عنوان برده به آمریکا آورده شدند و حال آفریقایی-آمریکایی‌ها در حال مهاجرت از جنوب آمریکا و فرار از دست جان کرو به شهرهای مشابه‌ای هستند. در این شهرها شاهد مقابله دو گروه از غریبه‌ها هستیم که در حال مبارزه برای به‌دست آوردن رویای آمریکایی هستند. در شهر کانزاس سیتی در ایالت میزوری، دو سندیکای جنایی که یک گروه ایتالیایی و گروه دیگر آفریقایی-آمریکایی هستند، صلح و آرامش شهر را از بین برده‌اند. هرکدام به دنبال کنترل و استفاده از تجارت مواد مخدر هستند. سران هر دو خانواده به خاطر صلح و آرامش خود، فرزندان ارشد خود را با یکدیگر معامله می‌کنند.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده