نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۸

تاریخ اکران دنباله فیلم Suicide Squad اعلام شد؛ آغاز مذاکرات با جیمز گان برای کارگردانی فیلم

کمپانی برادران وارنر تاریخ اکران و نام قسمت جدید فیلم Suicide Squad را تایید کرد. همچنین مذاکرات با جیمز گان برای کارگردانی این فیلم نیز آغاز شده است.

ماه مهر امسال بود که جیمز گان، کارگردان دو قسمت اول فیلم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان)، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Suicide Squad 2 (جوخه انتحار ۲) را بر عهده گرفت. او در واقع جانشین گاوین اوکانر، کارگردان آثاری مانند فیلم Warrior (مبارز) و فیلم The Accountant (حسابدار)، شده که گفته می‌شود که گان در نظر دارد تا این مجموعه را ریبوت کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از دنباله فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) منتشر شده است. کمپانی برادران وارنر اعلام کرد که قسمت جدید این فیلم که The Suicide Squad نام دارد، قرار است در تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) اکران شود. با اینکه این فیلم با نام دنباله شناخته می‌شود، اما قرار است تغییرات بسیار زیادی را نسبت به قسمت اول آن داشته باشد.

طبق خبری که هالیوود ریپورتر منتشر کرده، برادران وارنر مذاکرات با جیمز گان را برای کارگردانی فیلم The Suicide Squad نیز آغاز کرده است. او در حال حاضر در حال نوشتن فیلمنامه این فیلم است که طبق گفته منابع نزدیک، تمرکز گان در این مجموعه روی قرار دادن آن در یک مسیر جدید است و بیشتر شخصیت‌ها و بازیگران آن تغییر خواهند کرد و جدید خواهند بود، اما در حال حاضر اطلاعات بیشتری در این رابطه در دسترس نیست. همچنین این منابع می‌گویند که قسمت جدید فیلم Suicide Squad شباهت زیادی به دو قسمت اول فیلم Guardians of the Galaxy خواهد داشت. چارلز راون و پیتر سفران، به‌عنوان تهیه کننده و زک اسنایدر و دبورا اسنایدر به ‌عنوان تهیه کننده اجرایی در این فیلم از مجموعه دی سی (DC) حضور خواهند داشت.

تابستان امسال بود که پس از انتشار دوباره توییت‌های قدیمی جیمز گان، والت دیزنی تصمیم گرفت که او را از سمت کارگردانی فیلم Guardians of the Galaxy Vol 3 (نگهبانان کهکشان نسخه ۳) اخراج کند و حال او تصمیم گرفته تا فعالیتش را در یک مجموعه دیگر و خارج از دنیای سینمایی مارول ادامه دهد. فیلم Suicide Squad به کارگردانی دیوید آیر در سال ۲۰۱۶ به روی پرده‌های سینما رفت که با وجود عملکرد خوب در گیشه، این فیلم با نقدهای بسیار منفی مواجه شد و پس از آن برادران وارنر تصمیم به تغییرات در ساختار تولید فیلم گرفت و حال گان وظیفه دارد تا این مجموعه را بار دیگر احیا کند.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده