نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۸

اولین تصویر رسمی فیلم Bad Boys for Life منتشر شد

کمپانی سونی پیکچرز اولین تصویر رسمی فیلم Bad Boys for Life را منتشر کرده که در آن شاهد بازگشت ویل اسمیت و مارتین لارنس هستیم.

پس از سال‌ها تاخیر و انتظار بسیار طولانی سرانجام از ماه گذشته، فیلمبرداری و تولید فیلم Bad Boys For Life (پسران بد برای زندگی) رسما آغاز شد. در این فیلم شاهد بازگشت ویل اسمیت و مارتین لارنس خواهیم بود و حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصاویر از بازگشت شخصیت‌های این دو بازیگر در قسمت سوم فیلم Bad Boys (پسران بد) منتشر شده است. در این تصویر که توسط ویل اسمیت در صفحه رسمی خود در اینستاگرام منتشر شده، شاهد یک نمای کلی از کارآگاه مایک لاوری با بازی ویل اسمیت و مارکوس برنت با بازی مارتین لارنس هستیم. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

Bad Boys for Life

ویل اسمیت، مارتین لارنس، جو پانتولیانو، ونسا هاجنز، الکساندر لودویگ، چارلز ملتون، پاولا نونز، نیکی جم، دی‌جی خالد، جیکوب اسکیپیو و ماسی فورلان، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Bad Boys for Life حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. عادل ال عربی و بلال فلاح که بیشتر برای کارگردانی فیلم Black (بلک) شناخته شده‌اند، وظیفه کارگردانی فیلم Bad Boys 3 (پسران بد ۳) را براساس فیلمنامه‌ای از کریس برمنر، بر عهده دارد. تمرکز قسمت جدید فیلم پسران بد روی عملیات پلیس میامی و اعضای تیم AMMO برای سرنگونی یک باند کارتل مواد مخدر به رهبری آرماندو آرماس است. آرماندو یک قاتل خونخوار با طبیعتی فاسد و ترسناک است که او به کار در کارتل تعهد دارد و مادرش به او دستور قتل مایک لاوری را داده است.

فیلم Bad Boys for Life برای اکران در تاریخ ۱۷ ژانویه ۲۰۲۰ (۲۷ دی‌ ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. در سال ۱۹۹۵، فیلم Bad Boys با بازی ویل اسمیت و مارتین لارنس و به کارگردانی مایکل بی، اکران شد و توانست به فروشی بیش از ۱۴۱ میلیون دلار دست پیدا کند. در این فیلم اسمیت و لارنس نقش دو پلیس شهر میامی را بر عهده داشتند. فیلم Bad Boys II (پسران بد ۲) که دنباله این فیلم بود، نیز در سال ۲۰۰۳ اکران شد و توانست به فروشی بیش از ۲۷۳ میلیون دلار دست پیدا کند. 


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده