نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۵

بازیگر سریال Doctor Who به جرد لتو در فیلم Morbius پیوست

مت اسمیت، بازیگر سریال Doctor Who، در حال انجام مذاکرات نهایی برای پیوستن به جرد لتو در فیلم Morbius است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر دیگری در آستانه اضافه شدن به جمع بازیگران فیلم Morbius (موربیوس) است. طبق خبری که وب‌سایت ورایتی منتشر کرده، مت اسمیت، بازیگر سریال Doctor Who (دکتر هو)، در حال انجام مذاکرات نهایی با کمپانی سونی پیکچرز برای حضور در فیلم مستقل شخصیت آنتاگونیست و ضد قهرمان موربیوس خون آشام زنده (Morbius the Living Vampire) است. با این حال، اطلاعاتی از نقش او در این فیلم منتشر نشده است. جرد لتو، بازیگر فیلم‌هایی چون فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار)، فیلم Dallas Buyers Club (باشگاه خریداران دالاس)  و فیلم Blade Runner 2049 (بلید رانر ۲۰۴۹)، قرار است نقش موربیوس را در فیلم مستقل این شخصیت بازی کند.

علاوه بر لتو و اسمیت، آدریا آرجونا دیگر بازیگر این فیلم خواهد بود که او قرار است نقش شخصیت مارتین بنکرافت را در فیلم Morbius بازی کنددانیل اسپینوزا، کارگردان فیلم‌هایی چون فیلم Safe House (خانه امن)، فیلم Child 44 (کودک ۴۴) و فیلم Life (حیات)، وظیفه کارگردانی فیلم Morbius را بر عهده خواهد داشت. همچنین وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم نیز بر عهده مت سازاما و بورک شارپلس، نویسندگان فیلم Power Rangers (پاور رنجرز) و سازندگان سریال Lost in Space (گمشده در فضا) بوده است و فیلمبرداری و تولید فیلم Morbius نیز قرار است در طول سال ۲۰۱۹ انجام شود. این شخصیت برای اولین‌بار در سال ۱۹۶۳ و در کامیک Amazing Spider-Man #101 معرفی شد. موربیوس یک دانشمند است که دچار یک بیماری خونریزی نادر می‌شود و پس از تلاش برای درمان بیماری خود، به‌نوعی به یک خون آشام تبدیل می‌شود.

اسمیت بیشتر برای بازی در نقش یازدهمین دکتر در سریال Doctor Who شناخته شده است. علاوه بر این، اسمیت نقش شاهزاده فیلیپ، دوک ادینبرو را در دو فصل اول سریال The Crown (تاج) نیز بازی کرده که برای بازی در این سریال نامزد دریافت جایزه امی نیز شده است. فیلم Pride and Prejudice and Zombies (غرور و تعصب و زامبی‌ها)، فیلم Terminator Genisys (ترمیناتور: جنسیس) و فیلم Lost River از جمله فیلم‌هایی هستند که اسمیت در آن حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته است. هنوز تاریخی برای اکران فیلم Morbius اعلام نشده، اما انتظار می‌رود که این فیلم در تاریخ ۱۰ جولای ۲۰۲۰ (۲۰ تیر ۱۳۹۹) اکران شود.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده