نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳

مدت زمان قسمت‌های فصل هشتم سریال Game of Thrones فاش شد

به تازگی یک مجله فرانسوی مدت زمان قسمت‌های فصل هشتم سریال Game of Thrones را فاش کرده است.

ماه گذشته بود که شبکه HBO با انتشار تیزر تریلری کوتاه که حاوی هیچ تصویر رسمی نبود، تاریخ شروع پخش فصل هشتم و پایانی سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) را رسما تایید و اعلام کرد. پخش فصل هشتم این سریال از تاریخ ۱۴ آوریل ۲۰۱۹ (۲۵ فروردین ۱۳۹۸) از شبکه HBO آغاز خواهد شد. فصل هشتم سریال Game of Thrones در ۶ قسمت تولید شده است که طبق گفته HBO، تجربه تماشای هر قسمت مانند یک فیلم سینمایی خواهد بود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از مدت زمان هر قسمت فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت فاش شده است. در حاشیه کنفرانس مطبوعاتی Orange Cinema Series و به نقل از مجله فرانسوی Premiere، شبکه HBO اطلاعات جدیدی را در این کنفرانس از فصل هشتم این سریال به اشتراک گذاشته که مدت زمان دو قسمت اول فصل پایانی این سریال حدود ۶۰ دقیقه خواهد بود و مدت زمان ۴ قسمت بعدی آن حدود ۸۰ دقیقه است. همچنین تصویری از این کنفرانس نیز منتشر شده که مدت زمان هر ۶ قسمت فصل هشتم سریال Game of Thrones حدود ۹۰ دقیقه عنوان شده که طبق گفته خبرنگار این مجله، در این کنفرانس در رابطه این مورد توضیح داده شده است.

Game of Thrones

با این حال، او اطلاعات بیشتری از مدت زمان هر قسمت فصل هشتم سریال Game of Thrones را به اشتراک نگذاشته است، اما قابل انتظار است که این مدت زمان، میانگین هر قسمت باشد و هر قسمت ممکن است مدت زمان طولانی‌تر یا کوتاه‌تری را داشته باشد. Premiere در ادامه اضافه کرد که شبکه HBO مدت زمان دقیق هر قسمت را اعلام نکرده و این اطلاعات در واقع نگاه بهتری نسبت به مدت زمان هر قسمت فصل هشتم این سریال را به ما ارائه می‌دهد. مدت زمان هر قسمت فصل هفتم سریال Game of Thrones به ترتیب ۵۹ دقیقه، ۵۹ دقیقه، ۶۳ دقیقه، ۵۰ دقیقه، ۵۹ دقیقه، ۷۱ دقیقه و ۸۱ دقیقه بوده است و قابل پیش‌بینی است که قسمت‌های پایانی فصل هشتم نیز مدت زمان طولانی‌تری را داشته باشند.

کیت هرینگتون، امیلیا کلارک، نیکولای کاستر-والدو، لینا هیدی، پیتر دینکلیج، گوئندولین کریستی، ایزاک رایت، سوفی ترنر، میسی ویلیامز، جان بردلی-وست، آلفی آلن، ایان گلن، لیام کانینگهام، روری مک‌کین، هافثور یولی‌یس پی‌یرشون، کاریس فن هاوتن و جروم فلین، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل پایانی سریال Game of Thrones حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند ۷ فصل گذشته، دیوید بنیاف و دی. بی. وایس، وظیفه ساخت فصل هشتم این سریال را نیز بر عهده داشته‌اند.


منبع EW
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده