نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۸

نویسنده سریال Vision and the Scarlet Witch مشخص شد

کمپانی مارول استودیو نویسنده و شورانر سریال Vision and the Scarlet Witch را رسما انتخاب و استخدام کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از سریال Vision and the Scarlet Witch (ویژن و اسکارلت ویچ) منتشر شده است. طبق خبری که وب‌سایت هالیوود ریپورتر منتشر کرده، جک شافر که به نوشتن فیلمنامه فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) کمک کرده، برای نوشتن فیلمنامه این سریال جدید سرویس استریم دیزنی پلاس استخدام شده است. علاوه بر نوشتن فیلمنامه، شافر به‌عنوان شورانر و تهیه کننده در سریال مستقل شخصیت اسکارلت ویچ و ویژن نیز حضور خواهد داشت. او پیش از این سابقه نویسندگی و کارگردانی فیلم Timer (زمان‌سنج) و نویسندگی انیمیشن Olaf’s Frozen Adventure، را نیز در کارنامه خود داشته است. علاوه بر این، شفر وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Black Widow (بلک ویدو) با بازی اسکارلت جوهانسون را نیز بر عهده دارد که به نظر می‌رسد او توانسته توجه مارول استودیو را به خود جلب کند.

همچنین قابل انتظار است که الیزابت اولسن، بازیگر واندا ماکسیموف ملقب به اسکارلت ویچ و پل بتانی، بازیگر نقش ویژن که در دنیای سینمایی مارول به خصوص در فیلم Avengers: Infinity War (اونجرز: جنگ بی نهایت) نقش آفرینی کرده بودند، در سریال Vision and the Scarlet Witch بار دیگر نقش‌های خود را تکرار کنند. تا به امروز دیزنی تنها ساخت سریال Loki (لوکی) با بازی تام هیدلستون را رسما تایید و اعلام کرده است. علاوه بر لوکی و سریال مشترک ویژن اسکارلت ویچ، مارول در حال ساخت سریالی براساس ۲ شخصیت سم ویلسون ملقب به فالکون با بازی آنتونی مکی و باکی بارنز ملقب به وینتر سولجر با بازی سباستین استن است. مالکوم اسپلمن، نویسنده و تهیه کننده سریال Empire (امپراتوری)، وظیفه نوشتن این مینی سریال را بر عهده خواهد داشت.

فیلم Captain Marvel، فیلم بعدی دنیای سینمایی مارول خواهد بود که قرار است در تاریخ ۸ مارس سال ۲۰۱۹ (۱۷ اسفند ۱۳۹۷) اکران شود و پس از آن، فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) در تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (۶ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران خواهد شد. سرویس استریم دیزنی پلاس نیز از اواخر سال ۲۰۱۹ آغاز به کار خواهد کرد.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده