نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۷

ریبوت فیلم Pirates of the Caribbean بدون جانی دپ می‌تواند 90 میلیون دلار صرفه جویی کند

طبق اطلاعات جدید منتشر شده، دیزنی با استخدام نکردن جانی دپ در ریبوت فیلم Pirates of the Caribbean می‌تواند حدود ۹۰ میلیون دلار صرفه جویی کند.

در روزهای پایانی سال ۲۰۱۸ بود که سرانجام کمپانی والت دیزنی در یک اقدام غافلگیر کننده رسما ساخت ریبوت فیلم Pirates of the Caribbean (دزدان دریایی کارائیب) را تایید و اعلام کرد که جانی دپ، بازیگر نقش جک اسپارو در هر ۵ قسمت فیلم دزدان دریایی کارائیب، قرار نیست در ریبوت این مجموعه بازگردد. پاول ورنیک و رت ریس، نویسندگان فیلمنامه فیلم‌هایی چون فیلم Deadpool (ددپول)، فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)، فیلم Zombieland (سرزمین زامبی‌ها) و فیلم Six Underground (سیکس آندرگراند)، وظیفه نوشتن فیلمنامه بازسازی این مجموعه را بر عهده خواهند داشت. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از ریبوت فیلم Pirates of the Caribbean منتشر شده است.

طبق خبری که وب‌سایت فوربس منتشر کرده، دیزنی می‌تواند با استخدام نکردن دوباره جانی دپ برای قسمت ششم مجموعه فیلم Pirates of the Caribbean، حدود ۹۰ میلیون دلار در هزینه‌های ساخت فیلم صرفه‌جویی کند. دپ برای حضور در پنج فیلم قبلی این مجموعه دستمزد بسیار هنگفتی به‌همراه بخشی از سود فروش فیلم را دریافت می‌کرد و پس از عملکرد نه چندان مثبت فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (دزدان دریایی کارائیب: مردگان حکایت نمی‌کنند) در گیشه، به نظر می‌رسد که دیزنی به این نتیجه رسیده است که دپ دیگر مثل سابق یک ستاره پولساز برای این کمپانی نیست و شاید هزینه‌ای که به او پرداخت می‌شود، دیگر برای آن‌ها منطقی نباشد و حال به نظر می‌رسد که آن‌ها به دنبال ساخت ریبوت فیلم Pirates of the Caribbean با یک ستاره جدید هستند.

با این حال، روند افولی دپ از سال ۲۰۱۰ آغاز شد و طی سال‌های اخیر شاهد فیلم‌های شکست خورده بسیاری با حضور دپ بوده‌ایم که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به فیلم The Tourist (توریست)، فیلم The Rum Diary (خاطرات عجیب و غریب)، فیلم Dark Shadows (سایه‌های سیاه)، فیلم The Lone Ranger (رنجر تنها) و فیلم Alice Through the Looking Glass (آلیس آنسوی آینه)، اشاره کرد. علاوه بر این، او در طول سال‌های اخیر گرفتار داستان امبر هرد نیز بوده که تاثیر زیادی را روی حرفه بازیگری او گذاشته است. همچنین فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (جانوران شگفت‌انگیز: جرایم گریندل والد)، جدیدترین فیلم دپ است که عملکرد مثبتی را در گیشه و در نزد منتقدان نداشته و در دو بخش فروش و نمرات ضعیف‌ترین فیلم مجموعه هری پاتر بوده است.


منبع Comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده