نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۸

فیلمبرداری فیلم جوکر رسما به پایان رسید

تاد فیلیپس، کارگردان فیلم Joker با انتشار تصویری از به پایان رسیدن رسمی مراحل فیلمبرداری و تولید این فیلم خبر داده است.

از اواخر ماه شهریور امسال فیلمبرداری و تولید فیلم Joker (جوکر) در شهر نیویورک آغاز شد. مدتی پیش نیز تصاویری از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید این فیلم منتشر شد که حکایت از پایان فیلمبرداری این فیلم از مجموعه دی‌ سی (DC) داشت. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلمبرداری و تولید فیلم جوکر رسما به پایان رسیده است. تاد فیلیپس، کارگردان فیلم Joker با انتشار تصویری در صفحه رسمی خود در اینستاگرام اعلام کرد که فیلمبرداری و تولید این فیلم رسما به پایان رسیده است. او در پیامی که منتشر کرده، گفت:

فیلمبرداری و تولید فیلم به پایان رسیده است و از زحمات تمامی تیم تولید در شهر نیویورک که بهترین بودند، تشکر و قدردانی می‌کنم. زمان فیلمبرداری بسیار خوش گذشت، اما هنوز کار تدوین به پایان نرسیده است.

همچنین فیلیپس تصویر سیاه و سفیدی را از پشت صحنه فیلم Joker منتشر کرده که روی دیوار آن نوشته «NO UNSUPERVISED PATIENTS ALLOWED» دیده می‌شود. اگرچه هنوز تایید نشده، اما این تصویر ممکن است تیمارستان آرکهام را نشان دهد که تیمارستان الیزابت آرکهام برای بیماران روانی مجرم، نام کامل این مکان است و این مکان، منشا بسیاری از دشمنان بتمن و شهر گاتهام بوده است. اگر در این تصویر شاهد نمایی از تیمارستان آرکهام باشیم، پس می‌توان انتظار داشت که در پایان فیلم، جوکر با بازی واکین فینیکس، به این تیمارستان انتقال پیدا کند. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

Joker

فیلم Joker قرار است به منشا داستانی شخصیت جوکر بپردازد و اتفاقات این فیلم در دهه ۸۰ میلادی جریان دارد. این فیلم داستان آرتور فلک را روایت می‌کند که دلقک یک سیرک است. واکین فینیکس در نقش آرتور فلک ملقب به جوکر، رابرت دنیرو در یک نقش مهم، برت کالن در نقش توماس وین، زازی بیتز در نقش سوفی دوموند، فرانسیس کانروی در نقش پنی (مادر جوکر)، مارک مارون، گلن فلشلر، داگلاس هاج در نقش آلفرد پنی‌ورث، دانته پریرا اولسون در نقش بروس وین، شیا ویگهام و بیل کمپ، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم جوکر حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Joker برای اکران در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (۱۲ مهر ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده است.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده