نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۵

مدت زمان فعلی فیلم Avengers 4 اعلام شد

جو روسو، کارگردان فیلم Avengers 4، به‌تازگی مدت زمان فعلی این فیلم به‌همراه اطلاعات دیگری از آن را به اشتراک گذاشته است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم Avengers 4 (اونجرز ۴) ممکن است به طولانی‌ترین فیلم دنیای سینمایی مارول تبدیل شود. به نقل از وب‌سایت هالیوود ریپورتر و یک گفتگوی زنده در اینستاگرام، جو روسو، یکی از دو کارگردان قسمت چهارم و بدون عنوان فیلم Avengers (انتقام جویان) فاش کرد که در حال حاضر مدت زمان این فیلم مورد انتظار سال آینده حدود ۳ ساعت است و تلاش سازندگان فیلم برای حفظ این مدت زمان است. با این حال، احتمال کاهش این مدت زمان نیز وجود دارد. جو روسو در ادامه اضافه کرد که تنها نیمی از مراحل پیش از تولید فیلم Avengers 4 سپری شده و هنوز تا تکمیل نسخه نهایی فیلم زمان زیادی باقی مانده است. روسو توضیح داد:

ما در حال حاضر روی کیفیت جلوه‌های ویژه صحنه‌های فیلم کار می‌کنیم. بیش از ۳ هزار صحنه با جلوه‌های ویژه (VFX) در فیلم وجود دارد. کار روی این صحنه‌ها زمان، عزم، انرژی و تلاش زیادی لازم دارد و ما خیلی زود کار روی جلوه‌های ویژه فیلم را به پایان خواهیم رساند. ما کار با آلن سیلوستری برای ضبط موسیقی متن فیلم را آغاز کرده‌ایم و در این لحظه هنوز ویرایش نهایی فیلم باقی مانده است.

Avengers: Infinity War

با توجه به اینکه هنوز ویرایش نهایی فیلم Avengers 4 باقی مانده است، قابل انتظار است که مدت زمان رسمی فیلم کمی تغییر کند. با این حال، چیزی که مشخص است این فیلم در نهایت طولانی‌تر از فیلم Avengers: Infinity War (اونجرز: جنگ بی نهایت) خواهد بود که در حال حاضر با مدت زمان ۲ ساعت و ۲۹ دقیقه طولانی‌ترین فیلم دنیای سینمایی مارول است. جو روسو در ادامه وعده داد که سطح تهدیدات و خطرات در فیلم Avengers 4 بسیار بیشتر از فیلم Infinity War و تمامی فیلم‌های دنیای سینمایی مارول خواهد بود. با این حال، او از پاسخ دادن به سوالی در مورد نام این فیلم خودداری کرد. به‌تازگی کوین فایگی، رئیس مارول استودیو، تایید کرده است که اولین تریلر فیلم Avengers 4 تا پیش از پایان سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

فیلم Avengers 4 به کارگردانی برادران روسو برای اکران در تاریخ ۳ می ۲۰۱۹ (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده