نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۸

حضور مایکل کیتون و سث روگن در فیلم زندگینامه جان مک‌ آفی تایید شد

حضور مایکل کیتون برای بازی در نقش جان مک‌آفی و سث روگن برای بازی در نقش مقابلش، در فیلم King of the Jungle تایید و اعلام شده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگران نقش‌های اصلی فیلم King of the Jungle (پادشاه جنگل) تایید و اعلام شده است. طبق جدیدترین خبرهای منتشر شده، مایکل کیتون و سث روگن به این فیلم اضافه‌ شده‌اند و قرار است نقش‌های اصلی آن را بازی کنند. کیتون قرار است نقش جان مک‌ آفی، برنامه‌نویس کامپیوتر و سازنده اولین نرم‌افزار ضد ویروس تجاری را در فیلمی که براساس زندگی او در دست ساخت است، بازی کند. روگن هم قرار است نقش مقابل کیتون را بازی کند. او نقش آری فورمن، محقق و نویسنده مجله وایرد را در فیلم King of the Jungle بر عهده دارد. تمرکز این فیلم روی اتفاقاتی که برای مک‌آفی در کشور بلیز رخ داد خواهد بود. این فیلم وقایع زمانی را که مک‌کافی با نویسنده مجله وایرد به اشتراک گذاشت که شامل پارانویا، ماجرای مسلسل و به قتل رسیدن همسایه او که شهروند آمریکایی کشور بلیز بود، پوشش می‌دهد.

Seth Rogen

کارگردانی فیلم King of the Jungle بر عهده گلن فیکارا و جان ریکوئا، کارگردان‌های فیلم Crazy, Stupid, Love (دیوانه‌وار، احمقانه، عشق) و فیلم Focus (تمرکز) است که این دو کارگردان قرار است فیلم مشترک جوکر و هارلی کوئین را نیز کارگردانی کنند. همچنین وظیفه نوشتن این فیلم نیز بر عهده اسکات الکساندر و لری کارازوسکی، نویسنده سریال The People v. O. J. Simpson: American Crime Story (مردم علیه او.جی. سیمپسون: داستان جنایی آمریکایی) خواهد بود. در حال حاضر فیلم King of the Jungle تاریخ اکرانی ندارد و تهیه کنندگان فیلم در حال مذاکره با کمپانی‌های هالیوودی برای فروش حق انتشار این فیلم در American Film Market هستند.

سث روگن صداپیشگی شخصیت پومبا در فیلم The Lion King (شیر شاه) را بر عهده دارد و او در فیلم Flarsky (فلارسکی) با شارلیز ترون هم‌بازی بوده است. کیتون نیز پس از اینکه برای بازی در فیلم Birdman (بردمن) نامزد دریافت جایزه اسکار شد و پس از آن در فیلم‌هایی چون فیلم Spotlight (اسپات‌لایت) و فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) به ایفای نقش پرداخت، حال قرار است در فیلم Dumbo (دامبو) به کارگردانی تیم برتون بازگردد و گفته می‌شود او در فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) نیز حضور دارد.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده