نویسنده: رضا علمی
// شنبه, ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۹

حضور آرمی همر در فیلم Death on the Nile

آرمی همر، بازیگر فیلم Call Me by Your Name، به لیست بازیگران فیلم Death on the Nile (مرگ روی رود نیل) کمپانی فاکس قرن بیستم اضافه شد.

طبق گزارش سایت The Wrap، آرمی همر، بازیگر محبوب و معروف این روزهای سینمای هالیوود، به لیست بازیگران فیلم Death on the Nile (مرگ روی رود نیل) کنت برانا اضافه شد. آرمی همر در این فیلم همبازی گل گدوت، بازیگر نقش شخصیت واندر وومن در دنیای سینمایی دی‌سی، خواهد شد که چند روز پیش خبر حضورش در این فیلم از سوی سایت دِدلاین اعلام و تأیید شد. کارگردانی دنبالهٔ فیلم Murder on the Orient Express (قتل در قطار سریع‌السیر شرق) به احتمال فراوان بار دیگر بر عهدهٔ کنت برانای ایرلندی خواهد بود.

در فیلم Death on the Nile بار دیگر شاهد بازگشت شخصیت محبوب هرکول پوآرو خواهیم بود. این رمان جنایی از آگاتا کریستی و مجموعهٔ پوآرو، برای اولین‌بار در سال ۱۹۳۷ منتشر شد. در این رمان، پوآرو برای تعطیلات به مصر سفر می‌کند. در طول این سفر، یک قتل در کشتی‌ای در رودخانه نیل که پوآرو نیز در آن حضور داشته است، رخ می‌دهد. حال پوآرو باید راز و معمای مرگ این دختر ثروتمند را کشف کند.

آرمی همر در چند سال اخیر در فیلم‌های معروفی حضور داشته است که از میان آن‌ها می‌توان به آثاری چون J. Edgar (جی ادگار) به کارگردانی کلینت ایستوود، The Social Network (شبکهٔ اجتماعی) به کارگردانی دیوید فینچر، The Lone Ranger (رنجر تنها) به کارگردانی گور وربینسکی و The Man from U.N.C.L.E (مردی از یو.ان.سی.ال.ای.) به کارگردانی گاری ریچی، اشاره داشت. از فیلم‌های معروف سینمای مستقل که این بازیگر آمریکایی در آن‌ها نقش‌آفرینی کرده است نیز می‌توان Sorry to Bother You (ببخشید که مزاحم شدم) و فیلم موفق و نامزد دریافت جایزه‌ٔ اسکار Call Me by Your Name را نام برد.

مایکل گرین نیز کار نوشتن فیلمنامهٔ فیلم Death on the Nile را بر عهده خواهد داشت. او پیش از این کار نوشتن فیلمنامهٔ فیلم Murder on the Orient Express را بر عهده داشته و نویسنده فیلم Blade Runner 2049 (بلید رانر ۲۰۴۹) و فیلم Logan (لوگان) نیز بوده است. در فیلم Murder on the Orient Express بازیگرانی چون جانی دپ، دیزی ریدلی، میشل فایفر، جش گد، جودی دنچ، مایکل پنیا، میراندا ریسون، لوسی بوینتون، ویلم دفو، پنلوپه کروز، لزلی اودم جونیور، درک جاکوبی، مروان کنزاری، الیویا کلمن، مانوئل گارسیا رولفو، تام بیتمن و سرگئی پلونین حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند. این فیلم با بودجهٔ ساخت ۵۵ میلیون دلاری خود، نزدیک ۳۵۱ میلیون دلار در گیشه فروش داشت.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده