نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۱

بازیگر چارلز منسن در فصل دوم سریال Mindhunter معرفی شد

بازیگر نقش چارلز منسن در فصل دوم سریال Mindhunter انتخاب و معرفی شده که حاوی نکته بسیار جالبی است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر نقش چارلز منسن در فصل دوم سریال Mindhunter (شکارچی ذهن) تایید و معرفی شده است. طی روزهای گذشته اعلام شد دیمون هریمن، بازیگر سریال Justified (موجه)، سریال Battle Creek (بتل کریک) و فیلم J. Edgar (جی. ادگار)، قرار است نقش چارلز منسن در فیلم Once Upon a Time in Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) را بازی کند، اما اکنون وب‌سایت کولایدر گزارش داده است که هریمن قرار است در فصل دوم سریال Mindhunter نیز نقش چارلز منسن را بازی کند. در واقع هریمن قرار است در یک فیلم و سریال نقش این رهبر یک فرقه مشهور را در دو دوره متفاوت زمانی بازی کند که انتظار می‌رود نقش آفرینی متفاوتی را در هر اثر از او شاهد باشیم.

اتفاقات فیلم Once Upon a Time in Hollywood در سال ۱۹۶۹ جریان دارد که در این سال چارلز منسن دستور قتل شارون تیت و دوستانش را به پیرواش صادر کرد. با این حال، اتفاقات سریال Mindhunter در دهه ۸۰ میلادی جریان دارد و بدون شک شاهد یک نسخه متفاوت و مسن‌تر از چارلز منسن در فصل دوم این سریال هستیم که در حبس ابد به سر می‌برد و حال شخصیت‌های اصلی سریال به نظر می‌رسد که موفق خواهند شد تا با منسن در فصل دوم سریال Mindhunter ملاقات و سپس مصاحبه کنند.

جاناتان گروف، هولت مک‌کالانی، هانا گراس و آنا تورو، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل اول سریال Mindhunter حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند و انتظار می‌رود که به‌همراه هریمن شاهد نقش آفرینی دوباره آن‌ها نیز باشیم. دیوید فینچر بوده که پیش از این کارگردانی دو قسمت از سریال House of Cards (خانه پوشالی)، به‌عنوان تهیه کننده و کارگردان در سریال Mindhunter حضور دارد و بار دیگر با نتفلیکس همکاری کرده است. جو پنهال، نویسنده فیلم The Road (جاده)، کار ساخت سریال Mindhunter را بر عهده دارد و برای ساخت فصل دوم این سریال نیز باز خواهد گشت. دیوید فینچر، شارلیز ترون، جو پنهال، سین چافین و جوشوآ دونن، به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در سریال Mindhunter حضور دارند. فینچر که پیش از این کارگردانی ۴ قسمت فصل اول این سریال را بر عهده داشته، کارگردانی قسمت اول و هشتم فصل دوم سریال Mindhunter را نیز بر عهده دارد.

هنوز تاریخی برای انتشار فصل دوم سریال Mindhunter اعلام نشده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده