نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۱

هانس زیمر آهنگساز فیلم Wonder Woman 1984 خواهد بود

هانس زیمر به‌عنوان آهنگساز فیلم Wonder Woman 1984 معرفی شد تا بار دیگر وظیفه ساخت موسیقی متن فیلمی از مجموعه دی سی را بر عهده بگیرد.

پس از انتشار فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت) در سال ۲۰۱۶، هانس زیمر، آهنگساز برجسته آلمانی اعلام کرد که دیگر مسئولیت ساخت موسیقی متن هیچ فیلم ابرقهرمانی را بر عهده نخواهد گرفت. با این حال، او مدتی پیش از این تصمیم عقب نشینی کرد و وظیفه ساخت و ضبط موسیقی متن فیلم X-Men: Dark Phoenix (افراد ایکس: دارک فینیکس) را بر عهده گرفت. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، هانس زیمر قرار است بار دیگر به دنیای سینمایی دی سی (DC) نیز بازگردد. طبق خبری که وب‌سایت FilmMusicReporter به نقل از وب‌سایت هانس زیمر منتشر کرده، زیمر وظیفه ساخت موسیقی متن فیلم Wonder Woman 1984 (زن شگفت‌‌انگیز ۱۹۸۴) را بر عهده گرفته و بار دیگر برای ساخت موسیقی فیلمی از مجموعه دی‌سی بازگشته است.

روپرت گرگسون-ویلیامز، آهنگساز بریتانیایی که در فیلم‌های مختلفی با زیمر همکاری کرده بود، وظیفه ساخت موسیقی متن فیلم Wonder Woman (زن شگفت‌‌انگیز)، محصول سال ۲۰۱۷ را بر عهده داشته است، اما قرار نیست برای ساخت موسیقی متن دنباله این فیلم بازگردد. بدین ترتیب زیمر برای ساخت موسیقی متن دو فیلم ابرقهرمانی در سال ۲۰۱۹ که شامل فیلم X-Men: Dark Phoenix و فیلم Wonder Woman 1984 می‌شود، باز خواهد گشت. زیمر پیش از این با کریستوفر نولان در سه گانه شوالیه تاریکی (Dark Knight) همکاری کرده بود. او همچنین وظیفه ساخت موسیقی متن فیلم Man of Steel (مرد پولادین) محصول سال ۲۰۱۳ و فیلم The Amazing Spider-Man 2 (مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز ۲) محصول سال ۲۰۱۴ را نیز بر عهده داشته است.

فیلم Wonder Woman 1984 به کارگردانی پتی جنکینز، قرار است در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۰ آبان ۱۳۹۸) به روی پرده‌های سینما برود. گل گدوت در نقش پرنسس دایانا (زن شگفت‌انگیز)، کریس پاین در نقش استیو ترور، کریستن ویگ در نقش چیتا، پدرو پاسکال در یک نقش نامشخص و مهم، راوی پتل، گابریلا وایلد و ناتاشا روتول، از جمله بازیگرانی هستند که تاکنون حضور آن‌ها در دنباله فیلم Wonder Woman تایید و اعلام شده است. 


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده