نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۵

فیلمبرداری فصل چهارم سریال Lucifer آغاز شد

شبکه استریم نتفلیکس از آغاز فیلمبرداری و تولید فصل چهارم سریال Lucifer (لوسیفر) خبر داد.

ماه اردیبهشت امسال بود که شبکه فاکس در اقدامی غافلگیر کننده برخی از سریال‌های محبوب خود از جمله سریال Lucifer را که سه فصل از آن تولید و منتشر شده بود، لغو کرد. پس از این اتفاق شوکه کننده، طرفداران سریال شروع به جمع آوری امضا برای تغییر نظر شبکه فاکس یا احیای سریال در یک شبکه دیگر کردند که حدود یک ماه پس از این اتفاق، این تلاش جواب داد و شبکه نتفلیکس حقوق پخش سریال لوسیفر را بدست آورد و این سریال را رسما برای فصل چهارم تمدید کرد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه نت فلیکس اعلام کرد که فیلمبرداری و تولید فصل چهارم سریال Lucifer آغاز شده است. برخلاف فصل سوم این سریال که در ۲۴ قسمت تولید شده بود، فصل چهارم سریال لوسیفر قرار است در ۱۰ قسمت تولید و در سال ۲۰۱۹ از شبکه نتفلیکس منتشر شود.

فیلمبرداری و تولید فصل چهارم سریال Lucifer تا اواخر ماه دسامبر ۲۰۱۸ (آذر یا دی امسال) ادامه خواهد داشت و انتظار می‌رود که هر ۱۰ قسمت فصل چهارم این سریال در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۹ منتشر شوند. سریال Lucifer توسط بخش تلویزیونی شرکت برادران وارنر تولید می‌شود که پیش از این سابقه همکاری با شبکه نتفلیکس برای ساخت سریال Chilling Adventures of Sabrina (ماجراجویی‌های ترسناک سابرینا) را داشته است. تام الیس، لورن جرمن، کوین آلخاندرو، دی. بی. وودساید، لزلی-ان برنت، ریچل هریس، تریشا هلفر، ایمی گارسیا، اسکارلت استیوز، کوین رانکین و تام ولینگ، از جمله بازیگرانی هستند که در سه فصل اول سریال Lucifer حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند. 

وظیفه ساخت سریال Lucifer بر عهد تام کاپینوس است که برای ساخت فصل چهارم نیز بازگشته است. سریال لوسیفر که یک سریال پلیسی جنایی-کمدی-درام است، براساس شخصیتی از مجموعه کامیک The Sandman (سندمن) اثر نیل گیمن، سم کیت و مایک درینگن‌برگ، تولید می‌شود که متعلق به شرکت ورتیگو است. سریال Lucifer داستان لوسیفر مورنینگ‌استار را روایت می‌کند که خسته و ناراضی به عنوان ارباب جهنم از تاج و تخت خود استعفا و پادشاهی خود را برای زیبایی شهر لس آنجلس رها می‌کند، که در در ادامه از قدرت و توانایی خود را برای کمک به پلیس لس آنجلس و مبارزه با جرم و جنایت به‌کار می‌گیرد.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده