نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۸

حضور بازیگران جدیدی در فیلم Doctor Sleep تایید شد

شرکت برادران وارنر از اضافه شدن سه بازیگر جدید به جمع بازیگران فیلم Doctor Sleep که دنباله فیلم The Shining است، خبر داد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگران جدیدی در فیلم Doctor Sleep (دکتر اسلیپ) تایید و اعلام شده است. طبق خبری که وب‌سایت ورایتی منتشر کرده، زان مک‌ کلارنون، بازیگر سریال Westworld (وست ورلد) و سریال Fargo (فارگو)، به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده و قرار است نقش کرو ددی (Crow Daddy) را در دنباله فیلم The Shining (درخشش) بازی کند. علاوه بر مک‌کلارنون، وب‌سایت ددلاین از حضور دو بازیگر دیگر در فیلم Doctor Sleep نیز خبر داده است. کارل لامبلی، بازیگر سریال Supergirl (سوپرگل) و الکس اسو، بازیگر فیلم Midnighters، دیگر بازیگران جدیدی هستند که به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده‌اند. 

Carl Lumbly in Supergirl

لامبلی قرار است نقش دیک هالوران و اسو نقش وندی تورنس را در فیلم Doctor Sleep بازی کنند. علاوه بر مک‌کلارنون، لامبلی و اسو، ایوان مک گرگور در نقش دنی تورنس و ربکا فرگوسن در نقش رز د هت، دیگر بازیگرانی هستند که حضور آن‌ها در دنباله فیلم The Shining تایید و اعلام شده است. این فیلم اقتباسی دیگر از رمان‌های ترسناک استفن کینگ است. مایک فلناگان، کارگردان فیلم Ouija: Origin of Evil (ویجا: خاستگاه شیطان)، کارگردانی دنباله فیلم The Shining را بر عهده خواهد داشت. همچنین فلناگان به‌همراه آکیوا گلدزمن، نویسنده و کارگردان برخی از قسمت‌های سریال Fringe (فرینج)، کار نوشتن فیلمنامه فیلم Doctor Sleep را نیز بر عهده دارد. فیلم The Shining به کارگردانی استنلی کوبریک در سال ۱۹۸۰ به روی پرده‌های سینما رفت که از آن به‌عنوان یکی از بهترین فیلم‌های تاریخ سینما به‌خصوص در ژانر وحشت، نام برده می‌شود.

Alex Essoe

داستان فیلم Doctor Sleep روایتگر زندگی دنی تورنس، پسر جک تورنس است که اکنون نزدیک به ۴۰ سال سن دارد و هنوز هم تحت تاثیر اتفاقات رخ داده در دوران کودکی خود، در هتلی که اتفاقات فیلم The Shining در آن جریان داشت، است. فشار روحی و روانی زیاد باعث الکلی شدن دنی شده است، اما در نهایت او الکل را ترک می‌کند و قدرت‌های دوران کودکی خود را به دست می‌آورد و ارتباطی روحی و روانی با دختری جوان برقرار می‌کند که آن دختر مورد هدف گروهی از اشخاص با توانایی‌های مشابه دنی تورنس، قرار گرفته است. داستان فیلم Doctor Sleep ارتباط مستقیمی با اتفاقات رخ‌داده در فیلم The Shining خواهد داشت.

فیلم Doctor Sleep قرار است در تاریخ ۲۴ ژانویه ۲۰۲۰ (۴ بهمن ۱۳۹۸) به روی پرده‌های سینما برود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده