نویسنده: رضا علمی
// شنبه, ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۶

اطلاعاتی جدید از سریال Locke & Key

اطلاعات جدیدی از ساخت سریال فانتری و ترسناک Locke & Key (لوکی و کلید) شبکه نتفلیکس منتشر شده است که بیشتر مربوط به تغییرات عوامل پشت صحنه می‌شود.

در ابتدا قرار بود شبکه Hulu سریال فانتزی و ترسناک Locke & Key (لوکی و کلید) را که برگرفته از داستان کمیکی معروف با همین عنوان از انتشارات IDW است بسازد و روی آنتن ببرد، اما با انصراف این شبکه، شبکه نتفلیکس برای ساخت و پخش سریال Locke & Key ابراز تمایل کرد. حال طبق خبری جدید گویا نتفلیکس تغییراتی در پشت صحنه داده است و پیش از ساخت و روی آنتن بردن سریال Locke & Key، برخی عوامل اجرایی پروژه را جابه‌جا کرده یا تغییر داده است.

طبق گزارش سایت هالیوود ریپورتر (THR)، مردیث اوریل (تهیه‌کنندهٔ سریال The Good Wife)، به‌عنوان شورانر، به کارلتون کیوز (تهیه‌کننده سریال Jack Ryan و Lost) ملحق شده است؛ این در حالی است که الی کولیت (تهیه‌کنندهٔ سریال Star Trek: Discovery) از این به بعد مدیریت اجرایی پروژه را بر عهده خواهد داشت. الی کولیت فیلمنامهٔ قسمت آزمایشی (پایلوت) سریال Locke & Key را با همراهی جو هیل‌استورم کینگ، فرزند استفن کینگ، رمان‌نویس و فیلمنامه‌نویس معروف ژانر وحشت، بازنویسی کرده است. پیش از کناره‌گیری شبکه Hulu از ساخت سریال Locke & Key، فیلمنامهٔ ابتدایی قسمت آزمایشی این سریال توسط جو هیل‌استورم کینگ و کارلتون کیوز نوشته شده بود و همان تغییرات سبب تغییر کلی در فیلمنامه شد. تا بدین لحظه کارگردان سریال جدید شبکه نتفلیکس مشخص نشده است و تیم بازیگری از نو انتخاب خواهد شد.

مجموعهٔ «لوکی و کلید»، مجموعه‌ای ترسناک، گوتیک و فانتزی است و روایتگر داستان چند خواهر و برادر است که در خانهٔ جدیدشان کلیدی جادویی پیدا می‌کنند که به آن‌ها قدرت‌های فراوانی اعطا می‌کند. این خواهران و برادران به خانهٔ پدری خود بازمی‌گردند و این خانه رازی بسیار جادویی در خود دارد. این گروه خانوادگی خیلی زود با اهریمنی مواجه می‌شوند که به هر قیمتی که شده خواهان به‌دست آوردن کلید جادویی است.

رمان گرافیکی «لوکی و کلید»، با بازخورد بسیار خوبی در میان منتقدان همراه بود و نامزد دریافت جوایز فراوانی نیز در جشنواره‌های مربوط به آثار کمیکی شد. طرح‌های گرافیکی این اثر را گابریل رودریگز خلق کرده و به تصویر کشیده است و همان‌طور که گفتیم جو هیل‌استورم کینگ، فرزند استیون کینگ، نویسندهٔ این کمیک است و باید منتظر ماند و دید کیفیت کار چطور از آب درخواهد آمد.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده