نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۱

ربکا فرگوسن به جمع بازیگران فیلم Doctor Sleep پیوست

ربکا فرگوسن به جمع بازیگران فیلم Doctor Sleep (دکتر اسلیپ) که دنباله فیلم The Shining است، اضافه شد.

ماه گذشته، ایوان مک گرگور به جمع بازیگران دنباله فیلم The Shining (درخشش) پیوست و قرار است نقش بزرگسالی شخصیت دنی تورنس را در فیلم Doctor Sleep بازی کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگر دیگری در این فیلم تایید و اعلام شده است. طبق خبری که وب‌سایت ورایتی منتشر کرده، ربکا فرگوسن، بازیگر فیلم Mission Impossible: Fallout (ماموریت غیر ممکن: فال اوت)، به جمع بازیگران فیلم Doctor Sleep اضافه شده و قرار است نقش مقابل شخصیت مک‌گرگور را در این فیلم بازی کند. این فیلم اقتباسی دیگر از رمان‌های ترسناک استفن کینگ است.

مایک فلناگان، کارگردان فیلم Ouija: Origin of Evil (ویجا: خاستگاه شیطان) و فیلم Gerald's Game (بازی جرالد)، کارگردانی دنباله فیلم The Shining بر عهده خواهد داشت. همچنین فلناگان به‌همراه آکیوا گلدزمن، نویسنده و کارگردان برخی از قسمت‌های سریال Fringe (فرینج)، کار نوشتن فیلمنامه فیلم Doctor Sleep را نیز بر عهده دارد. فیلم The Shining به کارگردانی استنلی کوبریک در سال ۱۹۸۰ به‌روی پرده‌های سینما رفت که از آن به‌عنوان یکی از بهترین فیلم‌های تاریخ سینما به‌خصوص در ژانر وحشت، نام برده می‌شود. همچنین فرگوسن پیش از این برای بازی در سریال The White Queen (ملکه سفید) نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب شده بود.

Rebecca Ferguson in Mission Impossible: Fallout

داستان فیلم Doctor Sleep روایتگر زندگی دنی تورنس، پسر جک تورنس است که اکنون نزدیک به ۴۰ سال سن دارد و هنوز هم تحت تاثیر اتفاقات رخ داده در هتلی که اتفاقات فیلم The Shining در دوران کودکی او جریان داشت، است. فشار روحی و روانی زیاد باعث الکی شدن دنی شده است، اما در نهایت او الکل را ترک می‌کند و قدرت‌های دوران کودکی خود را به دست می‌آورد و ارتباطی روحی و روانی با دختری جوان برقرار می‌کند که آن دختر مورد هدف گروهی از اشخاص با توانایی‌های مشابه دنی تورنس، قرار گرفته است. داستان فیلم Doctor Sleep ارتباط مستقیمی با اتفاقات رخ‌داده در فیلم The Shining خواهد داشت.

فیلم Doctor Sleep قرار است در تاریخ ۲۴ ژانویه ۲۰۲۰ (۴ بهمن ۱۳۹۸) به روی پرده‌های سینما برود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده