نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۲

پوسترهای شخصیت های فیلم Ant-Man and The Wasp منتشر شدند

مارول استودیو پوسترهای جدیدی از شخصیت‌های فیلم Ant-Man and The Wasp (مرد مورچه‌ای و واسپ) را منتشر کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مارول استودیو پوسترهای جدیدی از شخصیت‌های فیلم Ant-Man and the Wasp را منتشر کرده است. در این ۶ پوستر جدید، شاهد حضور شخصیت‌هایی چون پل راد در نقش اسکات لنگ (انت من)، اوانجلین لیلی در نقش هوپ ون دین (واسپ)، مایکل داگلاس در نقش دکتر هنک پیم، هانا جان کامن در نقش گوست، میشل فایفر در نقش جنت ون دین (واسپ) و لارنس فیشبرن در نقش دکتر بیل فاستر، هستیم. از نکات قابل توجه این پوسترها، می‌توان به پوستر شخصیت جنت ون دین اشاره کرد که در آن او لباس واسپ با ظاهری متفاوت را بر تن دارد که با یک لباس دیگر تقریبا پوشانده شده؛ اما بخش‌هایی از این لباس قابل مشاهده است. شما در ادامه می‌توانید این ۶ پوستر منتشر شده را مشاهده کنید:

Ant-Man And The Wasp Character Posters

Ant-Man And The Wasp Character Posters

مایکل پنیا، تی. آی، دیوید دستمالچیان، رندل پارک، والتون گوگینس، جودی گریر و ابی رایدر فرتسون، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Ant-Man and the Wasp حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی دنباله فیلم Ant-Man (مرد مورچه‌ای) بر عهده پیتون رید، کارگردان فیلم اول، بوده است و اندرو بارر و گابریل فراری کار نوشتن فیلمنامه آن را بر عهده داشته‌اند. در بهمن سال گذشته، اولین تریلر فیلم Ant-Man and the Wasp منتشر شد و در ادامه در ماه گذشته، مارول دومین تریلر این فیلم مورد انتظار را منتشر کرده است.

فیلم Ant-Man and the Wasp که فیلم بعدی دنیای سینمایی مارول خواهد بود، برای اکران در تاریخ ۶ جولای امسال (۱۵ تیر) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Heroichollywood
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده