نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۷

انتشار پوستر جدید انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2؛ تریلر جدید امروز

والت دیزنی با انتشار پوستر جدیدی از انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 اعلام کرد که دومین تریلر این انیمیشن امروز منتشر می‌شود.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت والت دیزنی پوستر جدیدی از انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 (رالف اینترنت را خراب می‌کند: رالف خرابکار ۲) را منتشر کرده است. در این پوستر، شاهد حضور رالف به‌همراه ونلوپه در دنیای اینترنت هستیم. همچین والت دیزنی اعلام کرد که دومین و جدیدترین تریلر این انیمیشن مورد انتظار طی امروز منتشر خواهد شد. پیش از این، در ماه اسفند سال گذشته بود که دیزنی اولین تریلر انیمیشن Wreck-It Ralph 2 را منتشر کرده بود که در این تریلر شاهد اولین تصاویر رسمی این انیمیشن بودیم. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2

جان سی ریلی در نقش رالف خرابکار، سارا سیلورمن در نقش Vanellope von Schweetz، جک مک بریر در نقش Fix-It Felix, Jr، تراجی پی. هنسون در نقش یسسس، جین لینچ در نقش گروهبان کالهون، آلن تودیک در یک نقش نامشخص، آنا اورتیز در یک نقش نامشخص و جیمز کوردن در یک نقش نامشخص، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 حضور دارند و به صداپیشگی پرداخته‌اند. علاوه بر این، در این انیمیشن قرار است با شاهزاده‌های دنیای دیزنی از جمله موآنا با صداپیشگی اولیل کاروالیو، آنا با صداپیشگی کریستن بل، مولان با صداپیشگی مینگ-نا ون، تیانا با صداپیشگی آنیکا نونی رز، راپانزل با صداپیشگی مندی مور، آریل با صداپیشگی جودی بنسون، بل با صداپیشگی پیج اوهارا، یاسمین با صداپیشگی لیندا لارکین، پوکاهانتس با صداپیشگی آیرین بدارد، مریدا با صداپیشگی کلی مکدونالد و ملکه السا با صداپیشگی ایدینا منزل، ملاقات کنیم.

ریچ مور، کارگردان انیمیشن Zootopia (زوتوپیا) و فیل جانستون، کارگردانی انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 را بر عهده داشته‌اند و کار نوشتن فیلمنامه این انیمیشن بر عهده پاملا ریبون بوده است. در سال ۲۰۱۲، انیمیشن Wreck-It Ralph‌ (رالف خرابکار) به کارگردانی ریچ مور به‌روی پرده‌های سینما رفت که علاوه بر دریافت نقدهای بسیار مثبت، این انیمیشن توانست عملکرد بسیار خوبی را نیز در گیشه داشته باشد. این انیمیشن کمی بیش از ۴۷۱ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت و همچنین نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال ۲۰۱۳ نیز شده است.

انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 برای اکران در تاریخ ۲۱ نوامبر ۲۰۱۸ (۳۰ آبان ۱۳۹۷)‌ برنامه‌ریزی شده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده