// سه شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۱۶:۴۵

طبق اطلاعات منتشر شده،‌ پیتر جکسون یکی از گزینه‌های مدنظر آمازون برای ساخت سریال The Lord of the Rings است.

در ماه آبان سال گذشته، آمازون ساخت سریالی بر اساس کتاب و مجموعه ارباب حلقه ها (The Lord of the Rings) را رسما تایید و اعلام کرد. انتظار می‌رود که اولین فصل این سریال حداقل دو سال دیگر از شبکه آمازون پرایم منتشر شود. با این حال، هنوز تیم تولید، نویسندگان و شورانر سریال دنیای سرزمین میانه مشخص و معرفی نشده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پیتر جکسون، کارگردان دو سه‌گانه ارباب حلقه‌ها و هابیت (The Hobbit)، ممکن است وظیفه ساخت سریال The Lord of the Rings را بر عهده بگیرد. طبق خبری که گروه وان رینگ، وب‌سایت طرفداران ارباب حلقه‌ها منتشر کرده است، آمازون به طور فعالانه در حال ارتباط برقرار کردن با نویسندگان، کارگردانان و شورانرهای مختلف برای ایجاد تیمی برای ساخت این سریال است.

Peter Jackson

نکته قابل توجه حضور نام پیتر جکسون در فهرست آمازون است و او یکی از گزینه‌های این شرکت برای آوردن دنیای تالکین به تلویزیون است. اگرچه نام دیگر اشخاصی که در این فهرست حضور دارند، اعلام نشده است؛ اما با توجه به رابطه نه‌چندان خوب جکسون با خانواده و مالکان دارایی تالکین، قطعا حضور جکسون در سریال ارباب حلقه ها می‌تواند اتفاق جالبی باشد و حضور او می‌تواند کمک بزرگی به آمازون برای ساخت این سریال مورد انتظار باشد. در حال حاضر می‌دانیم که اتفاقات سریال قرار است پیش از اتفاقات رمان و فیلم The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (ارباب حلقه‌ها: یاران حلقه) جریان داشته باشد؛ اما تاکنون اطلاعات بیشتری از این سریال در دسترس نیست.

با این حال، قطعا دنیای سرزمین میانه و تالکین پتانسیل بسیار بالایی دارد که تاکنون از این پتانسیل استفاده زیادی نشده است و حال بسیاری از طرفداران این مجموعه امیدوار هستند که سریال ارباب حلقه‌ها بتواند بخش‌های دیگری از این سرزمین را به تصویر بکشد. مدتی پیش جی مایکل استرازینسکی، سازنده سریال Sense8 (سنس ۸)، از علاقه‌اش به همکاری با آمازون برای ساخت سریال The Lord of the Rings خبر داده بود. همچنین اخیرا خبری منتشر شده مبنی بر اینکه آمازون برای ساخت ۵ فصل از سریال The Lord of the Rings در نظر دارد بیش از یک میلیارد دلار هزینه کند.


منبع Gamespot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده