نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۵

بازیگر فیلم Rogue One: A Star Wars Story به جمع بازیگران فیلم مولان اضافه شد

والت دیزنی از اضافه شدن دانی ین، بازیگر فیلم Rogue One: A Star Wars Story، به جمع بازیگران فیلم Mulan خبر داد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگر دیگری در فیلم لایو اکشن مولان (Mulan) تایید و اعلام شده است. طبق خبری که وب‌سایت ددلاین منتشر کرده، دانی ین، بازیگر فیلم Rogue One: A Star Wars Story (روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان) و فیلم Ip Man (ایپ من)، به جمع بازیگران فیلم جدید لایو اکشن شرکت والت دیزنی اضافه شده است. ین قرار است نقش فرمانده تانگ را در فیلم Mulan بازی کند که او در واقع مربی و معلم مولان است. لیو ییفئی، بازیگر چینی که با نام کریستال لیو نیز شناخته می‌شود، قرار است نقش هوآ مولان را در این فیلم لایو اکشن بازی کند. ین همچنین اعلام کرد که فیلمبرداری و تولید فیلم Ip Man 4 (ایپ من ۴) آغاز شده و او در حال حاضر در این پروژه حضور دارد.

فیلم مولان براساس انیمیشن Mulan در دست ساخت است که این انیمیشن اقتباسی از افسانه یک مبارز زن چینی به‌نام هوآ مولان بوده است که او با مخفی کردن هویت خودش، وارد ارتش پدرش می‌شود. نیکی کارو، کارگردان فیلم‌هایی چون سوارکار نهنگ (Whale Rider)، مک‌فارلند، آمریکا (McFarland, USA) و سرزمین شمالی (North Country)، کارگردانی فیلم Mulan را بر عهده خواهد داشت. کار نوشتن فیلمنامه اصلی فیلم Mulan بر عهده الیزابت مارتین و لورن هینک بوده که فیلمنامه این فیلم در حال بازنویسی توسط ریک جافا و آماندا سیلور، نویسندگان فیلم Jurassic World (دنیای ژوراسیک) و فیلم Dawn of the Planet of the Apes (طلوع سیاره میمون‌ها)، است.

Rogue One: A Star Wars Story

فیلم Mulan، تنها یکی از فیلم‌های لایو اکشن دیزنی است که براساس انیمیشن یا فیلم‌های قدیمی آن در دست ساخت است. فیلم Aladdin (علاالدین)، فیلم Dumbo (دامبو)، فیلم The Lion King (شیر شاه)، فیلم The Sword in the Stone (شمشیر در سنگ)، فیلم The Little Mermaid (پری دریایی کوچولو)، فیلم Pinocchio (پینوکیو)، فیلم The Jungle Book 2 (کتاب جنگل ۲)، فیلم Maleficent 2 (مالیفیسنت ۲) و فیلم Cruella (کروئلا)، از جمله فیلم‌هایی هستند که براساس انیمیشن‌های قدیمی و کلاسیک دیزنی طی چند سال آینده تولید و منتشر خواهند شد. همچنین دیزنی در حال ساخت فیلم Peter Pan (پیتر پن) است که دیوید لاوری، کارگردان فیلم Pete's Dragon (اژدهای پیت)، کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت. 

فیلم Mulan قرار است در تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۲۰ (۸ فروردین ۱۳۹۹) به روی پرده‌های سینما برود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده