نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۹

تصاویر جدیدی از فیلم Ready Player One منتشر شد

برادران وارنر تصاویر جدیدی از فیلم Ready Player One، جدیدترین فیلم استیون اسپیلبرگ را منتشر کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت برادران وارنر تصاویر جدیدی از فیلم Ready Player One (بازیکن شماره یک آماده) منتشر کرده‌اند. بخش زیادی از این تصاویر را ممکن است در تریلرهای منتشر شده از این فیلم مشاهده کرده باشید؛ اما در این تصاویر، شاهد تصاویر جدیدی از جدیدترین فیلم استیون اسپیلبرگ نیز هستیم که تمرکز آن روی شخصیت‌های اصلی فیلم و دنیای واقعیت مجازی آن است. برادران وارنر امید زیادی به موفقیت فیلم Ready Player One و تبدیل کردن آن به یک مجموعه دارد. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

ماه گذشته، برادران وارنر سومین تریلر و هفته گذشته چهارمین و آخرین تریلر فیلم Ready Player One را منتشر کرده است. اخیرا نیز اولین نقدهای این فیلم منتشر شده که نشان می‌دهد جدیدترین فیلم اسپیلبرگ نقدهای نسبتا مثبتی را از منتقدین دریافت کرده است. فیلم Ready Player One داستان وید اوون واتس (و آواتار Parzival در دنیای OASIS) با بازی تای شرایدن را روایت می‌کند که به‌دنبال یافتن Easter Egg به‌جا مانده از جیمز هالیدی با بازی مارک رایلنس است. او خالق دنیای واقعیت مجازی OASIS شناخته می‌شود و وید اوون واتس باید سه کلید منحصربه‌فرد در دنیای گسترده OASIS را پیدا کند تا جایزه بزرگ و ثروت عظیم هالیدی را به‌دست بیاورد. واتس در این ماجراجویی با Art3mis با بازی اولیویا کوک، همراه می‌شود و در این راه باید با نولان سورنتو با بازی بن مندلسون و گروه IOI مبارزه کند.

کارگردانی فیلم Ready Player One بر عهده استیون اسپیلبرگ، کارگردان برنده سه جایزه اسکار، بوده است و زک پن و اریک ایسن نیز کار نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته‌اند. کار ساخت موسیقی فیلم Ready Player One نیز بر عهده آلن سیلوستری خواهد بود. این فیلم اقتباسی از کتابی به همین نام اثر ارنست سلین است که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد. تای شرایدن، اولیویا کوک، بن مندلسون، سایمون پگ، هانا جان کامن، لتیشیا رایت، رالف اینسون، تی جی میلر و مارک رایلنس، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Ready Player One حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم قرار است دارای محتوای واقعیت مجازی هم باشد.

فیلم Ready Player One برای اکران در تاریخ ۲۹ مارس ۲۰۱۸ (۹ فروردین ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده