نویسنده: فریده صالحی
// شنبه, ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۱

کریستن ویگ برای ایفای نقش چیتا به بازیگران فیلم Wonder Woman 2 پیوست

سابقا گفته شد که کریستن ویگ برای ایفای نقش چیتا در فیلم Wonder Woman 2 با کمپانی برادران وارنر مذاکره می‌کند. حال اعلام شده که حضور او در این اثر قطعی شده است.

چندی پیش در طی خبرهای مختلف اعلام شده بود که قرار است شخصیت منفی و شرور فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن 2)، کاراکتر چیتا باشد. در پی اعلام این خبر هم مشخص شد که کریستن ویگ برای ایفای این نقش انتخاب شده و کمپانی برادران وارنر با این بازیگر توانمند وارد مذاکره شده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این مذاکره و صحبت‌ها نتیجه مثبتی داشته و کریستن ویگ به طور رسمی به جمع بازیگران فیلم واندر وومن 2 اضافه شده تا نقش شخصیت چیتا را در این اثر ایفا کند. کریستن ویگ،‌ بازیگر فیلم‌هایی چون فیلم Bridesmaids (ساقدوش‌ها)، فیلم Ghostbusters (شکارچیان روح) و فیلم The Martian (مریخی) بوده است.

در پی اعلام این خبر، پتی جنکینز، کارگردان فیلم Wonder Woman (واندر وومن) در توییتر خود متنی را منتشر کرد و به واسطه آن، پیوستن این بازیگر را تایید کرد. او در توییتر خود اینگونه نوشت:

خیلی خوشحال و هیجان‌زده‌ام که در حال تایید کردن بهترین و هیجان‌انگیزترین خبر هستم. بله! این خبر کاملا حقیقت دارد! به طرزی باورنکردنی احساس خوشبختی می‌کنم که ورود بازیگر بسیار بااستعدادی مانند کریستن ویگ را به خانواده واندر وومن خوش‌آمد می‌گویم. اصلا نمی‌توانم برای رسیدن آن روزی صبر کنم که قرار است با یکی از بازیگران مورد علاقه خود کار کنم. همچنین برای چیزی که برنامه‌ریزی کرده‌ایم و قرار است اتفاق بیفتد واقعا هیجان‌زده هستم. 

براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، قرار است اعضای تیم فیلمبرداری دنباله فیلم واندر وومن در ماه می سال جاری میلادی (اردیبهشت-خرداد ۹۷) و در کشور انگلستان کار خود را آغاز کنند. پتی جنکینز قرار است باری دیگر به این تیم بازگردد تا دنباله این اثر ابرقهرمانی را کارگردانی کند. علاوه بر جنکینز، گل گدوت هم بازگشته و دوباره نقش شخصیت اصلی داستان را ایفا خواهد کرد. هنوز هیچ جزئیات و اطلاعات جدیدی از فیلمنامه این اثر منتشر نشده است. از طرف دیگر به جز ویگ و گدوت، هنوز مشخص نیست که چه بازیگران دیگری به این پروژه اضافه شده یا قرار است اضافه شوند. با وجود اینکه اطلاعات چندانی از داستان و اتفاقات این فیلم در دسترس نیست، اما انتظار می‌رود که اتفاقات فیلم واندر وومن 2 در دهه ۸۰ میلادی جریان داشته باشد. طبق اطلاعات تایید نشده از داستان این فیلم، دایانا در آخرین روزهای جنگ سرد به شوروی فرستاده می‌شود تا با نیروهای این کشور مقابله کند. اگرچه خیلی از بینندگان و طرفداران این اثر دوست دارند و امیدوارند که باری دیگر کریس پاین را در قالب نقش شخصیت استیو ترور خود ببینند، اما هنوز هیچ صحبتی در رابطه این موضوع مطرح نشده است.

فیلم Wonder Woman 2 قرار است در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۰ آبان ۱۳۹۸) به روی پرده‌های سینما برود.


منبع ComicBook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده