نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۱

فیلم Avengers: Infinity War زودتر اکران خواهد شد

کمپانی مارول در یک اقدام عجیب و غیر منتظره اعلام کرد که فیلم Avengers: Infinity War یک هفته زودتر به‌روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

حدود دو ماه دیگر قرار است فیلم فوق العاده مورد انتظار انتقام جویان: جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War) به‌روی پرده‌های سینما برود، اما طرفداران دنیای سینمایی مارول می‌توانند این فیلم را کمی زودتر از زمانی که در ابتدا اعلام شده بود، تماشا کنند. در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی مارول استودیو در یک اقدام عجیب و غیر منتظره تاریخ اکران جدید فیلم Avengers: Infinity War را تایید و اعلام کرده است. کمپانی مارول با انتشار توییتی اعلام کرد که این فیلم قرار است یک هفته زودتر و در تاریخ ۲۷ آوریل ۲۰۱۸ (۷ اردیبهشت ۱۳۹۷) به‌روی پرده‌های سینما برود. فیلم Avengers: Infinity War در ابتدا قرار بود در تاریخ ۴ می ۲۰۱۸ (۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷) اکران شود و حال این فیلم قرار است به‌جای ماه می که در آن طبق سنت مهم‌ترین فیلم‌های سال این دنیای سینمایی اکران می‌شود، در ماه آوریل به‌روی پرده‌های سینما برود. همچنین مارول نسخه اصلاح شده اولین پوستر رسمی این فیلم را که در روی آن تاریخ جدید اکران فیلم درج شده، منتشر کرده است که شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

Avengers: Infinity War Poster

مارول در روز گذشته با انتشار توییتی در توییتر رسمی خود اعلام کرد که طرفداران آماده انتشار فیلم Avengers: Infinity War در تاریخ ۴ می ۲۰۱۸ باشند، اما رابرت داونی جونیور، بازیگر نقش تونی استارک ملقب به آیرون من، از مارول درخواست کرد که این فیلم را زودتر تماشا کند که در جواب مارول نیز پاسخ مثبت به او داد و تاریخ اکران جدید این فیلم را اعلام کرد. هرچند این گفتگوی توییتری، یک گفتگوی تبلیغاتی برای اعلام تاریخ اکران جدید فیلم Avengers: Infinity War بوده است، اما مارول به خوبی توانسته طرفداران خود را غافلگیر کند. همچنین انتظار می‌رود تاریخ اکران این فیلم در دیگر کشورهای جهان نیز تغییر کند، اما در حال حاضر اطلاعات بیشتری در این رابطه منتشر نشده است.

بدین ترتیب، فاصله اکران فیلم Avengers: Infinity War با فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) به سه هفته و با فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان به چهار هفته افزایش یافته است. ماه آذر امسال، مارول سرانجام اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War را منتشر کرد. همچنین ماه گذشته، مارول تریلر Super Bowl این فیلم را که در اصل اولین تبلیغ تلویزیونی رسمی این فیلم بود، منتشر کرد. انتظار می‌رود که دومین تریلر رسمی فیلم Avengers: Infinity War طی هفته‌های آینده منتشر شود. همچنین طبق خبری که اخیرا منتشر شده، این فیلم احتمالا با مدت زمان ۱۵۰ دقیقه یا به عبارتی ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه، به طولانی‌ترین فیلم دنیای سینمایی مارول تبدیل خواهد شد.

فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) در تاریخ ۳ می ۲۰۱۹ (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران می‌شود. کارگردانی دو قسمت جدید فیلم Avengers (انتقام جویان) بر عهده جو و آنتونی روسو و کار نوشتن فیلمنامه آنها بر عهده کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی بوده است.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده