نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۵

استیون درف به جمع بازیگران فصل سوم سریال True Detective اضافه شد

شبکه HBO از اضافه شدن استیون درف به جمع بازیگران فصل سوم سریال مورد انتظار کاراگاه حقیقی (True Detective) خبر داد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه HBO از اضافه شدن بازیگر دیگری به جمع بازیگران فصل سوم سریال True Detective خبر داده است. طبق خبری که وب‌سایت ددلاین منتشر کرده، استیون درف، بازیگر فیلم‌هایی چون بلید (Blade)، یک جایی (Somewhere)، دشمنان ملت (Public Enemies) و فناناپذیران (Immortals)، به جمع بازیگران فصل سوم این سریال مورد انتظار اضافه شده است. پیش از این حضور ماهرشالا علی در نقش وین هیز و کارمن اجوجو در نقش آملیا ریردون، در فصل سوم سریال True Detective تایید و اعلام شده بود و درف قرار است نقش مقابل این دو بازیگر را در فصل سوم این سریال بازی کند.

طبق اطلاعات منتشر شده از نقش درف در فصل سوم سریال True Detective، او قرار است نقش یک کارآگاه در ایالات آرکانزاس به‌نام رولاند وست را بازی کند که در واقع همکار علی است. طبق اطلاعاتی که از داستان فصل سوم این سریال منتشر شده، جرم‌ بسیار وحشتناکی در مرکز منطقه اوزارکس در ایالات آرکانزاس رخ داده و رمز و رازهای این اتفاق طی چند دهه گذشته در حال عمیق‌تر و پیچیده‌تر شدن است. اتفاقات فصل سوم این سریال قرار است در سه دوره زمانی مختلف جریان داشته باشد. طبق اطلاعاتی که اخیرا منتشر شده است، فیلمبرداری و تولید فصل سوم سریال True Detective از ماه آینده میلادی آغاز خواهد شد.

Immortals

کارگردانی تمامی قسمت‌های فصل سوم سریال True Detective بر عهده جرمی سالنی‌یر، کارگردان فیلم Green Room (اتاق انتظار) و فیلم Blue Ruin (قراضه آبی) خواهد بود. نیک پیزولاتو، سازنده دو فصل اول سریال True Detective، تمام فیلمنامه‌های فصل سوم این سریال را به جز فیلمنامه یک قسمت که توسط دیوید میلچ، تهیه‌کننده و خالق سریال ددوود (Deadwood) نوشته شده، نوشته است. همچنین مانند دو فصل اول، فصل سوم سریال True Detective نیز داستان کاملا مستقلی خواهد داشت و قرار نیست شاهد ارتباط بین این فصل‌ها در فصل سوم این سریال باشیم.

علاوه بر این سریال، پیزولاتو در حال ساخت سریال Perry Mason با بازی رابرت داونی جونیور، برای شبکه HBO است. انتظار می‌رود که مراحل ساخت این سریال از سال ۲۰۱۸ آغاز شود. هنوز تاریخی برای انتشار فصل سوم سریال True Detective اعلام نشده است، اما انتظار می‌رود که فصل سوم این سریال در سال ۲۰۱۸ یا ۲۰۱۹ به روی آنتن برود. در فصل اول این سریال شاهد حضور بازیگرانی چون متیو مک کانهی و وودی هارلسون و در فصل دوم شاهد حضور بازیگرانی چون ریچل مک‌آدامز، کالین فارل، وینس وان، تیلور کیچ و کلی رایلی بودیم. هر فصل سریال True Detective داستان مستقل خود را دارد.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده