// جمعه, ۸ دی ۹۶ ساعت ۱۳:۲۸

کمپانی برادران وارنر تصاویر جدیدی از فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald را منتشر کرده‌ که در آن شاهد حضور شخصیت گریندل والد نیز هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون،، تصاویر جدیدی از فیلم جانوران شگفت‌انگیز: جرایم گریندل والد (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald) منتشر شده است. مجله امپایر در شماره جدید خود تصویر جدیدی از این فیلم مورد انتظار را منتشر کرده است که در این تصاویر شاهد همکاری مجدد دو شخصیت نیوت اسکمندر با بازی ادی ردمین و تینا گلدستین با بازی کاترین واترستون، هستیم. پیش از این نیز در فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them (جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها) شاهد رابطه بین این دو شخصیت بودیم که ظاهرا قرار است برای مبازره با گریندل والد بار دیگر با یکدیگر همکاری کنند. علاوه بر این، وب‌سایت USA Today تصویر دیگری را نیز از فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald منتشر کرده است که در آن شخصیت گلرت گریندل والد با بازی جانی دپ و رزیر با بازی پاپی کربی تیچ، قابل مشاهده هستند. شما در ادامه می‌توانید این دو تصویر را مشاهده کنید:

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

ادی ردمین در نقش نیوت اسکمندر، کاترین واترستون در نقش تینا گلدستین، ازرا میلر در نقش کریدنس بربون، زو کراویتز در نقش لیتا لسترنج، آلیسون سودول در نقش کویینی گلدستین، دن فوگلر در نقش جیکوب کوالسکی، جانی دپ در نقش گلرت گریندل والد، جود لاو در نقش دامبلدور جوان، کالوم ترنر در نقش تسئوس اسکمندر، برونتیس جودورافسکی در نقش نیکلاس فلامل، درک ریدل در نقش تراکویل تراورس، پاپی کربی تیچ در نقش رزیر، ولف راث در نقش اسپیلمن، ویکتوریا یتس در نقش بانتی، کورنل جان در نقش آرنولد گازمن و جسیکا ویلیامز از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald حضور دارند و به‌ ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald قرار است در تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۵ آبان ۱۳۹۷) اکران شود. کار نوشتن فیلمنامه این فیلم مانند قسمت اول بر عهده جی کی رولینگ خواهد بود و دیوید یتس نیز مانند فیلم اول کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت. اتفاقات فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald در شهر پاریس رخ خواهد داد


منبع Comicbookmovie

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده