نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۸

مکان فیلمبرداری فیلم Godzilla vs Kong مشخص شد

طبق خبرهای منتشر شده، مکان اصلی فیلمبرداری و تولید فیلم گودزیلا علیه کونگ (Godzilla vs Kong) مشخص شده است.

در حال حاضر، اطلاعات بسیار کمی از فیلم Godzilla vs Kong، چهارمین فیلم دنیای سینمایی MonsterVerse در دسترس است و تنها می‌دانیم که در این فیلم قرار است شاهد یک نبرد بزرگ بین دو شخصیت کینگ کونگ و گودزیلا باشیم و اتفاقات فیلم در زمان حال جریان دارد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از مراحل تولید و فیلمبرداری این فیلم مورد انتظار منتشر شده است. طبق اطلاعاتی که وب‌سایت OmegaUnderground منتشر کرده، بخش مهم و اصلی فیلمبرداری و تولید فیلم Godzilla vs Kong در آتلانتا، ایالت جورجیا انجام خواهد شد. انتظار می‌رود که فیلمبرداری و تولید این فیلم در مکانی که فیلم Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: پادشاه هیولاها) در آن فیلمبرداری شده است، انجام شود. همچنین پیش بینی می‌شود که فیلمبرداری فیلم Godzilla vs Kong از اواخر سال ۲۰۱۸ یا اوایل سال ۲۰۱۹ آغاز شود.

Godzilla

این وب‌سایت اضافه کرد که بیشتر صحنه‌های فیلم Godzilla vs Kong در آتلانتا فیلمبرداری خواهد شد، اما بخش‌های دیگری از این فیلم نیز قرار است در مکان یا مکان‌های نامشخص دیگری فیلمبرداری شوند. همچنین طبق شایعات منتشر شده، بخش زیادی از شخصیت‌های فیلم Godzilla: King of the Monsters قرار است در این فیلم بازگردند و شاهد حضور دوباره آن‌ها در این فیلم باشیم. با این حال، تاکنون حضور هیچ بازیگری در فیلم Godzilla vs Kong رسما تایید و اعلام نشده است. علاوه بر این، زمان دقیق شروع فیلمبرداری این فیلم هنوز مشخص نیست. فیلم Godzilla، اولین فیلم دنیای سینمایی MonsterVerse بود که در سال ۲۰۱۴ به روی پرده‌های سینما رفت.

در ادامه فیلم Kong: Skull Island (کونگ: جزیره‌ی جمجمه)، دومین فیلم دنیای MonsterVerse بود که اوایل سال جاری میلادی اکران شد و فیلم King of the Monsters، قرار است سومین فیلم این دنیای سینمایی باشد که در سال ۲۰۱۹ به‌روی پرده‌های سینما خواهد رفت. ماه خرداد امسال، کمپانی برادران وارنر از انتخاب آدام وینگارد برای کارگردانی فیلم Godzilla vs Kong خبر داد. وینگارد بیشتر برای کارگردانی فیلم‌های ترسناکی چون تو بعدی هستی (You're Next)، میهمان (The Guest) و جادوگر بلر (Blair Witch) شناخته شده است. همچنین وینگارد کارگردانی فیلم Death Note (دفترچه مرگ) را نیز بر عهده داشته است. تری روسیو، پاتریک مک‌کی، جان دی. پین، تی. سی. نولین، جی. مایکل استرکزینسکی، کت واسکو، لیندزی بیر و مکس بورنستاین، کار نوشتن فیلمنامه فیلم Godzilla vs Kong را بر عهده خواهند داشت.

Kong: Skull Island

فیلم Godzilla vs Kong برای اکران در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ (۲ خرداد ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است. پیش از اکران این فیلم، فیلم Godzilla: King of the Monsters در تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۱۹ (۲ فروردین ۱۳۹۸) اکران خواهد شد.


منبع Comicbookmovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده