// چهار شنبه, ۲۲ آذر ۹۶ ساعت ۲۳:۵۸

شبکه USA رسما سریال تحسین‌شده مستر ربات (Mr. Robot) را برای فصل چهارم تمدید کرد.

امشب قسمت دهم و پایانی فصل سوم سریال Mr. Robot از شبکه USA به روی آنتن خواهد رفت. فصل سوم این سریال با تحسین منتقدان و استقبال تماشاگران روبه‌رو شده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه USA با انتشار ویدیویی تایید کرد که سریال Mr. Robot برای فصل چهارم تمدید شده است. سم اسماعیل، سازنده، کارگردان، نویسنده فیلمنامه و تهیه‌کننده اجرایی این سریال نیز تایید کرد که برای ساخت فصل چهارم این سریال محبوب باز خواهد گشت تا ادامه ماجراجویی الیوت و مستر ربات را مشاهده کنیم. اسماعیل که کارگردانی تمامی قسمت‌های فصل دوم و سوم به‌همراه کارگردانی سه قسمت از فصل اول سریال Mr. Robot را بر عهده داشته، با انتشار تصویری در اینستاگرام شخصی خود اعلام کرد که اتاق نویسندگان این سریال کار خود را برای نوشتن فیلمنامه فصل چهارم این سریال آغاز کرده است.

mr. robot

سریال Mr. Robot روایت‌گر زندگی الیوت الدرسون، مهندس امنیت رایانه‌ای و مبتلا به اختلال اضطراب اجتماعی و افسردگی است که توسط فردی با نام مستعار Mr. Robot برای عضویت در گروهی به نام fsociety که متشکل از چندین هکتیویست است، برگزیده می‌شود. به دنبال حوادث هک شرکت چند ملیتی ایول کورپ در پایان فصل اول، در فصل دوم به بررسی پیامدهای این حمله و همچنین کنترل توهم الیوت پرداخته می‌شود. فصل سوم سریال Mr. Robot روی مبارزه الیوت با رز سفید تمرکز دارد که هرکدام تلاش می‌کند تا دیگری را کنترل کند. با وجود اینکه الیوت و مستر ربات تصور می‌کردند که گروه دارک آرمی در حال کمک به آن‌ها برای نابودی ایول کورپ است، اما در ادامه متوجه شدند که آن‌ها در اصل در حال کار کردن برای دارک آرمی و رز سفید بوده‌اند.

رامی ملک، کریستین اسلیتر، بابی کاناوله، پورتیا دوبلدی، مارتین والستروم، کارلی چایکین، گریس گامر، بی‌دی ونگ، مایکل کریستوفر و استفانی کورنلیوسن از جمله بازیگرانی هستند که در فصل سوم سریال Mr. Robot حضور داشتند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. پیش از این سم اسماعیل در یک مصاحبه گفته بود که این سریال در فصل پنجم به پایان خواهد رسید. همچنین کریستین اسلیتر، بازیگر نقش مستر ربات در این سریال، در بخش بهترین بازیگر نقش مکمل مرد، نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب 2018 شده است.


منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده