نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۹

انتشار پوسترهای بین المللی جدید از شخصیت‌های فیلم Blade Runner 2049

پوسترهای بین المللی جدیدی از فیلم بلید رانر ۲۰۴۹ (Blade Runner 2049) منتشر شده که تمرکز آن رو شخصیت‌های این فیلم است.

کمپانی برادران وارنر ۹ پوستر بین المللی جدید از فیلم Blade Runner 2049 منتشر کرده است. این پوسترها روی شخصیت‌های این فیلم مورد انتظار تمرکز دارد و بازیگرانی چون رایان گاسلینگ، هریسون فورد، جرد لتو، رابین رایت، آنا د آرماس، دیوید باتیستا و سیلفیا هوکس در این ۹ پوستر حضور دارند. تمرکز این پوسترها بیشتر روی شخصیت افسر K است و سه پوستر به این شخصیت اختصاص داده شده است. شما در ادامه می‌توانید این ۹ پوستر را مشاهده کنید:

Blade Runner 2049 character posters

طبق پیش بینی‌های منتشر شده، فیلم Blade Runner 2049 در سه روز نخست اکران خود بیش از ۴۰ میلیون دلار در آمریکای شمالی خواهد فروخت که رکورد شروع اکران فیلم‌های دنی ویلنو را خواهد شکست. رایان گاسلینگ، هریسون فورد، جرد لتو، ادوارد جیمز آلموس، رابین رایت، دیوید باتیستا، لنی جیمز، سیلفیا هوکس، برخد عبدی، آنا د آرماس و مکنزی دیویس، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Blade Runner 2049 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. طبق خلاصه داستان رسمی که از این فیلم منتشر شده است:

اتفاقات این فیلم، سی سال پس از اتفاقات فیلم Blade Runner (بلید رانر) رخ می‌دهد که افسر K از LAPD با بازی رایان گاسلینگ، به دنبال کشف یک راز قدیمی است که به نظر می‌رسد با گذشتگان این راز دیگر مدفون شده باشد، اما افشا شدن این راز می‌تواند باعث ایجاد هرج و مرج در جامعه شود. افسر K به دنبال پیدا کردن ریک دکارد با بازی هریسون فورد، است، او که مامور سابق LAPD است حدود سی سال است که کسی او را ندیده و به نظر می‌رسد مرده باشد.

کارگردانی فیلم Blade Runner 2049 بر عهده دنی ویلنو، کارگردان فیلم‌هایی چون زندانیان (Prisoners)، سیکاریو (Sicario) و ورود (Arrival)، بوده است و ریدلی اسکات، کارگردان فیلم Blade Runner، نیز به عنوان تهیه‌کننده اجرایی در فیلم Blade Runner 2049 حضور دارد. کار نوشتن فیلمنامه این فیلم، همانند فیلم اصلی، بر عهده همپتون فنچر به همراه مایکل گرین، نویسنده فیلم Green Lantern بوده است. داستان فیلم Blade Runner 2049 برداشتی آزاد از رمان «آیا آدم‌مصنوعی‌ها خواب گوسفند برقی می‌بینند؟» نوشتهٔ فیلیپ کی. دیک است. 

فیلم Blade Runner 2049 در تاریخ ۶ اکتبر امسال (۱۴ مهر) اکران خواهد شد.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده