نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۸

نویسندگان فیلم Spider-Man: Homecoming برای دنباله آن باز خواهند گشت

طبق خبرهایی که اخیرا منتشر شده، نویسندگان فیلم Spider-Man: Homecoming برای نوشتن فیلمنامه دنباله این فیلم باز خواهند گشت.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، نویسندگانی که در پشت صحنه نوشتن داستان و فیلمنامه فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming) نقش داشته‌اند، برای نوشتن فیلمنامه دنباله این فیلم باز خواهند گشت. طبق خبری که وب‌سایت هالیوود ریپورتر منتشر کرده، کریس مک‌کنا و اریک سامرز برای نوشتن داستان و فیلمنامه دنباله این فیلم بازمی‌گردند. با این حال، بازگشت جاناتان گلدستاین، جان فرانسیس دالی و کریستوفر فورد، دیگر نویسندگان فیلم Spider-Man: Homecoming، در دنباله آن تایید نشده است. علاوه بر بازگشت نویسندگان این فیلم، جان واتس که مسئولیت کارگردانی فیلم Spider-Man: Homecoming را بر عهده داشته است نیز برای کارگردانی دنباله آن باز خواهد گشت و مانند فیلم اول در نوشتن داستان و فیلمنامه این فیلم کمک خواهد کرد.

با این حال، هالیوود ریپورتر اضافه کرد که نویسندگان فیلم Spider-Man: Homecoming در حال انجام مذاکرات نهایی با کمپانی سونی پیکچرز برای نوشتن داستان دنباله این فیلم هستند و هنوز قرارداد همکاری امضا نشده است. بنابراین مک‌کنا، سامرز و واتس هنوز قراردادی با کمپانی سونی و مارول امضا نکرده‌اند، اما خبر بازگشت گروهی که در پشت صحنه ساخت فیلم Spider-Man: Homecoming حضور و نقش داشته‌اند، در دنباله آن خبر خوبی برای طرفداران مرد عنکبوتی و دنیای سینمایی مارول است. سامرز و مک‌کنا بیشتر برای نوشتن فیلمنامه سریال‌هایی چون بابای آمریکایی! (American Dad) و کامیونیتی (Community) شناخته شده‌اند.

Spider-Man: Homecoming

دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming قرار است در تاریخ ۵ جولای ۲۰۱۹ (۱۴ تیر ۱۳۹۸) به روی پرده‌های سینما برود. تاکنون بازگشت تام هالند برای بازی در نقش پیتر پارکر ملقب به مرد عنکبوتی، در این فیلم تایید و اعلام شده است. با این حال، اطلاعات بیشتری از جمله دیگر بازیگران یا خلاصه داستان فیلم منتشر نشده است و تنها می‌دانیم که این فیلم قرار است فاز چهارم دنیای سینمایی مارول را آغاز کند. با وجود این انتظار می‌رود که بخش زیادی از بازیگران فیلم Spider-Man: Homecoming در دنباله آن بازگردند.

فیلم Spider-Man: Homecoming در تیرماه امسال به‌روی پرده‌های سینما رفته است و طبق اطلاعاتی که وب‌سایت باکس آفیس موجو منتشر کرده، این فیلم تاکنون موفق شده بیش از ۷۳۷ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. تام هالند، مایکل کیتون، زندیا، دونالد گلاور، جیکوب باتالون، لورا هریر، تونی ریولوری، تاین دالی، بوکیم وودبین، مریسا تومه و رابرت داونی جونیور از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Spider-Man: Homecoming حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده