نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۹

تصویر جدید فیلم Avengers: Infinity War اتفاق بزرگی را در مورد ثور افشا می کند

برادران روسو اخیرا تصویری از پشت صحنه فیلمبرداری فیلم Avengers: Infinity War منتشر کرده‌اند که به اتفاق مهمی در مورد ثور اشاره می‌کند.

ادامه این مطلب ممکن است بخش مهمی از داستان فیلم‌های Thor: Ragnarok و Avengers: Infinity War را افشا کند.

فیلم ثور: راگناروک (Thor: Ragnarok) پاییز امسال اکران خواهد شد. فروردین امسال، کمپانی مارول سرانجام اولین تریلر این فیلم را منتشر کرد که در آن شاهد نابود شدن چکش میولنیر توسط هلا بودیم. همچنین در این تریلر مشاهده کردیم که ثور در سیاره ساکار بعد از آنکه توسط استاد اعظم دستگیر شده است، دو شمشیر در دست گرفته و قرار است با استفاده از آنها در یک نبرد گلادیاتوری با هالک بجنگد. حال، برادران روسو، کارگردانان فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War)، تصویر جدیدی از پشت صحنه تولید و فیلمبرداری این فیلم در اینستاگرام شخصی خود منتشر کرده‌اند.

در این تصویر که از محل فیلمبرداری فیلم Avengers: Infinity War در کلیسای جامع دورام کشور انگلستان گرفته شده است، جو روس یک چکش میولنیر را در دست دارد. طبق تصاویری که پیش از این از کلیسا منتشر شده بود، در این محل قرار است راکت راکون با ثور ملاقات کند. با این حال مشخص نیست که ثور چکش جدید خود را که از نظر ظاهری تفاوت چندانی با چکش میولنیر قدیمی خود ندارد، در پایان فیلم Thor: Ragnarok به‌دست خواهد آورد یا اینکه این چکش را طی فیلم Avengers: Infinity War پیدا خواهد کرد و به‌دست خواهد گرفت. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

Thor Hammer Returns in New Avengers: Infinity War

پرداختن به نحوه یافتن چکش جدید میولنیر توسط ثور می‌تواند جالب باشد؛ با وجود این، برای پاسخ به این سوالات باید تا زمان اکران فیلم Thor: Ragnarok که قرار است در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷ (۱۲ آبان ۱۳۹۶) اکران شود، صبر کرد. کوین فایگی، رئیس کمپانی مارول استودیو، اخیرا اعلام کرده است که فیلمبرداری دو قسمت پایانی Avengers دیگر هم‌زمان نخواهد بود و فیلمبرداری فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) پس از پایان فیلمبرداری فیلم Infinity War آغاز خواهد شد. او در مصاحبه دیگری گفته بود که نام فیلم Avengers 4 به بخش مهمی از اتفاقات و پایان فیلم Infinity War اشاره می‌کند و اگر اکنون اعلام شود، داستان و اتفاقات پایان این فیلم کاملا فاش خواهد شد. این در حالی است که فایگی در مصاحبه دیگری گفته بود که دنیای سینمایی مارول پس از فاز سوم بسیار متفاوت خواهد بود.

فیلم Avengers: Infinity War در تاریخ ۴ می ۲۰۱۸ (۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷) اکران خواهد شد و در ادامه آن فیلم Avengers 4 در تاریخ ۳ می ۲۰۱۹ (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران می‌شود.


منبع ComicBookMovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده