// سه شنبه, ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۸

کریستین بیل: علاقه ای برای حضور در فیلم های ابرقهرمانی ندارم

کریستین بیل در جدیدترین مصاحبه‌اش اذعان داشت که هیچ درک درستی در رابطه با ژانر ابرقهرمانی ندارد.

با وجود اینکه کریستین بیل در فیلم‌های موفق زیادی حضور داشته است؛ اما هنوز بسیاری از ما او را با سه گانه بتمن نولان و نقش بروس وین و بتمن به یاد می‌آوریم. سه گانه‌ای که از دید مردم همچنان جزو یکی از برترین‌های ژانر ابرقهرمانی به حساب می‌آید.

با توجه به بازی به‌ یادماندنی بیل در این سه فیلم، طرفداران این سبک دوست دارند که دوباره این بازیگر برنده اسکار را در فیلم‌های کمیک‌بوکی مشاهده کنند؛ اما به نظر می‌رسد که واقعیت چیزی دور از انتظارات ما است.

در مصاحبه‌ای که بیل به‌ خاطر فیلم جدیدش، The Promise، انجام داد، خبرنگار از وی پرسید که آیا ممکن است دوباره او را در نقش یک ابرقهرمان ببینیم یا نه که با جواب صریح و نا امیدکننده‌ای روبرو شد. بیل در پاسخ گفت که هیچ علاقه‌ای به ژانر ابرقهرمانی ندارد.

نه، من علاقه‌ای به انجام چنین کاری ندارم. بگذارید کمی فکر کنم، اگر درست گفته باشم، تاکنون هیچ فیلمی را با محوریت یک ابرقهرمان تماشا نکرده‌ام. به جز موارد معدودی که جزو بازیگران فیلم بوده‌ام یا واقعا فیلم را دوست داشته‌ام. برای مثال فیلم‌های سوپرمن کریستوفر ریو، یکی از این موارد است. من هیچ درکی از این ژانر ندارم و در مورد آن کاملا بی‌اطلاع هستم.

با وجود چنین پاسخی، باز هم سخت به نظر می‌رسد که او فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice را با بازی بن افلک تماشا نکرده باشد.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا همچنان امیدوارید که دوباره کریستین بیل را در یک فیلم ابرقهرمانی دیگر ببینید؟


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده