نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹

هنری کویل به جمع بازیگران فیلم Mission Impossible 6 پیوست

کمپانی پارامونت پیکچرز از اضافه شدن هنری کویل به جمع بازیگران فیلم ماموریت غیرممکن ۶ (Mission Impossible 6) خبر داد.

کریستوفر مک‌کوری با انتشار تصویری در اینستاگرام شخصی خود اعلام کرد که هنری کویل به جمع بازیگران فیلم Mission Impossible 6 اضافه شده است. کویل بیشتر برای بازی در نقش سوپرمن در فیلم‌هایی چون مرد پولادین (Man of Steel)، بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت (Batman v Superman: Dawn of Justice) و لیگ عدالت (Justice League)، شناخته شده است. با این حال، تاکنون اطلاعاتی از نقش او در این فیلم منتشر نشده است. علاوه بر کویل، تاکنون حضور تام کروز، ربکا فرگوسن، سیمون پگ و جرمی رنر در فیلم Mission Impossible 6 تایید شده است. اواسط اسفند ماه، کمپانی پارامونت از اضافه شدن ونسا کربی، بازیگر سریال تاج (The Crown) و فیلم اورست (Everest)، به جمع بازیگران فیلم Mission Impossible 6 خبر داده بود.

فیلمبرداری و تولید فیلم Mission Impossible 6 از تاریخ ۱۰ آوریل ۲۰۱۷ (۲۱ فروردین ۱۳۹۶) در شهر پاریس آغاز خواهد شد. کارگردانی این فیلم بر عهده کریستوفر مک‌کوری خواهد بود. وی سابقه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Mission: Impossible – Rogue Nation و همچنین فیلم جک ریچر (Jack Reacher) را در کارنامه دارد. مک‌کوری در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده بود که شاهد چهره‌های آشنا بیشتری در فیلم جدید مجموعه ماموریت غیر ممکن (Mission Impossible) خواهیم بود.

مک‌کوری نخستین کارگردانی است که کارگردانی بیش از یک قسمت از مجموعه فیلم‌های ماموریت غیر ممکن (Mission: Impossible) را بر عهده داشته است. پیش از این برایان دی پالما کارگردانی قسمت اول را بر عهده داشت و در ادامه جان وو، جی جی آبرامز و برد برد کارگردانی سه قسمت بعدی آن را بر عهده داشتند. در اوایل ماه شهریور بود که روند تولید فیلم Mission Impossible 6 به علت اختلافات بر سر دستمزد تام کروز، ستاره این مجموعه، با کمپانی پارامونت پیکچرز، متوقف شد. اما در اواخر ماه شهریور، سرانجام کروز با پارامونت قرارداد جدیدی امضا کرد و مشکلات بوجود آمده حل شد.

فیلم Mission Impossible 6 قرار است در تاریخ ۲۷ جولای ۲۰۱۸ (۵ مرداد ۱۳۹۷) به روی پرده برود.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده